Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší víkend plný futbalu pomaly, ale isto prichádza a my si na najbližšie zápasy našich žlto-čiernych družstiev „posvietime“ v našom pravidelnom „žlto-čiernom víkende“. Poďme na to.

Poďme najskôr na najbližší zápas nášho áčka. Družina dočasného hlavného trénera Patrika Fedora sa v ďalšom ligovom stretnutí predstaví v nedeľu 9. októbra, v rámci 10. kola III. ligy v skupine západ, na pôde celku FK Podkonice. Náš najbližší súper, na ktorého strácame momentálne 2 body je v ligovej tabuľke aktuálne na 11. mieste. Suma sumárum, v zápase, ktorého výkop je naplánovaný na 15:00 nás nečaká nič ľahké. Páni, držíme Vám palce a veríme, že sa opäť naladíte na pozitívnu vlnu.

Tak a teraz v krátkosti preladíme aj na dorastenecké kategórie. Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia v sobotu 9. októbra, v rámci 9. kola II.LSD, resp. II.LMD na pôde tímu MFK Skalica. V staršej kategórií pôjde o súboj tabuľkových susedov, keďže naši chlapci z U19 sú o tri body za rovesníkmi zo Skalice na 12. mieste v priebežnom poradí. V mladšej kategórii sú chlapci z U17 momentálne na 7. mieste v tabuľke. Ich najbližší súper je o čosi nižšie a to na 10. pozícii. Ešte pre doplnenie, výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 10:00. Mladšia kategória začne tradične o čosi neskôr a to o 12:30. Žlto-čierna rodina, príďte podporiť aj našich dorastencov.

A ako bude vyzerať víkend v podaní zverencov trénera Rudolfa Sekota? Kategória U16 sa v 8. kole III. ligy MD U17 pobije o cenné body na domácej pôde na Drieňovej s celkom FKM Stupava. Zápas, ktorý je naplánovaný na sobotu 8. októbra odštartuje o 14:00. Chlapci, nech sa vám darí.

No a víkendový program obohatia v nedeľu 9. októbra aj súboje našich starších žiakov. Kategórie U15 a U14 čakajú bratislavské derby zápasy na ihrisku FC Petržalka. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o 12:00.

Nateraz je to od nás všetko. ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *