Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší futbalom nabitý víkend je pred nami, čo znamená, že v našom pravidelnom žlto-čiernom víkende zaostríme na najbližšie súťažné zápasy našich družstiev. Okrem iného Vám pripomíname, že už túto sobotu si budete môcť vychutnať na našom ihrisku na Drieňovej žlto-čiernu akciu s názvom „Deň s Interom“.

Ešte predtým ako sa budeme venovať nadchádzajúcim zápasom našich družstiev si ešte raz pripomenieme, čo nás čaká už túto sobotu 10. septembra. Na ihrisku na Drieňovej sa od 10:00 začne „Deň s Interom“. Práve preto by sme boli radi, ak by ste si našli čas a stali sa minimálne na jeden deň súčasťou našej futbalovej rodiny. Okrem zápasov našich prípraviek si budete môcť vychutnať rôzne zábavné aktivity, zároveň sa Vám prihovoria aj náš majiteľ klubu Ján Palenčár, spolu so starostom mestskej časti Ružinov Martinom Chrenom. Tak neváhajte a príďte si spolu s nami užiť náš resp. Váš „Deň s Interom“.

Tak a ideme na víkendový program našich družstiev. Začíname tradične našim áčkom, ktoré sa v sobotu 10. septembra predstaví v rámci 6. kola III. ligy v skupine západ na domácej pôde v Dunajskej Lužnej proti celku FKM Nové Zámky. Výkop duelu proti aktuálne 15. celku priebežného poradia je naplánovaný o 16:00. Družina trénera Ladislava Hudeca naposledy dokázala zvíťaziť na ihrisku FK Beluša a my veríme, že si pripíše ďalšie cenné body aj v najbližšom ligovom súboji.

A ako bude vyzerať víkendový program našich dorasteneckých kategórií. Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia v rámci 5. kola II.LSD, resp. II.LMD. Rovnako ako naše áčko aj družstvá U19 a U17 zabojujú o ďalšie body na domácej pôde, kde privítajú tím FC Baník Prievidza. Výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 10:00. Mladšia kategória U17 začne tradične o čosi neskôr a to o 12:30. Chlapci držíme Vám palce.

Kategória U16 vedená trénerom Rudolfom Sekotom si to v 4. kole III. ligy MD U17 rozdá v nedeľu 11. septembra na domácom ihrisku na Drieňovej proti celku FK Vajnory. Začiatok zápasu je naplánovaný na 10:00.

Nateraz je to od nás všetko, držte všetkým žlto-čiernym družstvám palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *