Žlto-čierny VÍKEND

Ahoj žlto-čierna rodina.

Predĺžený víkend je tu a spolu s ním aj zápasy našich družstiev. Nám nezostáva nič iné, ako si ich priblížiť v našom tradičnom „žlto-čiernom víkende“. Tak teda poďme na to.

Začíname pohľadom na najbližší zápas nášho áčka. Družina dočasného hlavného trénera Patrika Fedora sa v ďalšom ligovom stretnutí predstaví v sobotu 29. októbra, v rámci 13. kola III. ligy v skupine západ, na domácej pôde v Dunajskej Lužnej proti tímu OK Častkovce. Náš najbližší súper má na konte o 10 bodov viac ako naši chlapci a aktuálne sa nachádza na 3. mieste v ligovej tabuľke. Iba pre doplnenie, výkop spomínaného duelu je naplánovaný na 13:30. Chlapci držíme Vám palce.

Teraz sa pozrieme na víkendový program našich dorasteneckých kategórii. Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia v súťažných zápasoch už v piatok 28. októbra, v rámci 12. kola II.LSD, resp. II.LMD na domáce pôde v Stupave proti celku FK Lokomotíva Trnava. V staršej kategórií pôjde o súboj proti aktuálne siedmemu družstvu v priebežnom poradí, na ktorého naši chlapci z U19 strácajú 6 bodov. V mladšej kategórii pôjde pre zmenu o zápas s aktuálne šiestym tímom poradia. Chlapci z U17, ktorí sú momentálne na 10. mieste v tabuľke, strácajú na vyššie menovaného súpera 10 bodov. Obom kategóriám držíme palce a veríme, že dokážu nielen potrápiť, ale aj zdolať svojich rovesníkov. Ešte pre doplnenie, výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 10:00. Mladšia kategória začne tradične o čosi neskôr, a to o 12:30.

Samozrejme, cez víkend sa nám predstaví v súťažnom zápase aj družina trénera Rudolfa Sekota. Kategória U16 sa v 11. kole III. ligy MD U17 pobije o cenné body na ihrisku PŠC Pezinok. Zápas, ktorý je naplánovaný na sobotu 29. októbra odštartuje o 10:00. Naša U16 sa predstaví na pôde lídra priebežného poradia. Chlapci držíme Vám palce a veríme, že svojho súpera dokážete zdolať.

No a víkendový program obohatia už v piatok 28. októbra aj súboje našich starších žiakov. Kategórie U15 a U14 čakajú zápasy na pôde FK Slovan Levice. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o 12:00.

Nateraz je to od nás všetko, držíme palce všetkým žlto-čiernym družstvám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *