Vložené PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Veľkonočné svitaky klopú na dvere čo znamená, že s výnimkou nášho béčka, si žlto-čierna armáda cez najbližší víkend dopraje zaslúžený oddych. V každom prípade sa ale treba nastaviť na to, že už počas najbližších dní, zabojujú viaceré naše družstvá v súťažných zápasoch o ďalšie cenné body. Suma sumárum, pred nami je tak trochu netradičné preview, ktoré sme tento krát nazvali, Vložené PREVIEW. Tak teda poďme na to.

A začíname netradične najskôr pohľadom na najbližšie stretnutia našich žiackých kategóri. Vo štvrtok 14. apríla v zápasoch 3. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) sa predstavia družstvá U15 a U14. Na štadióne ŠKP Bratislava vyzvú v pozícii domácich tímov FC Petržalka. Výkop duelu našej U15 je naplánovaný na 14:00. Chlapci z U14 odštartujú svoj súboj proti petržalčanom o čosi neskôr a to o 16:00.

Rovnako vo štvrok sa v súťažných zápasoch predstavia aj dorastenci. Tých čakajú stretnutia v rámci 22. kola II.LSD resp. II.LMD na domácej pôde v Stupave proti KFC Komárno. Zverenci trénera Lukáša Strelku odštartujú svoju púť za ďalšími dôležitými bodmi o 10:00. Mladší dorastenci pod vedením trénera Daniela Bachledu prezmenu o 12:30. Najmä pre našu U19 to bude viac ako zaujímavý súboj, keďže na najbližšieho súpera z Komárna, ktorý je aktuálne na 3. mieste v tabuľke, strácajú iba jeden jediný bod.

Tak a poďme teraz na naše áčko. Družinu trénera Ladislava Hudeca čaká v piatok 15. apríla zápas 20. kola III. ligy Bratislava domáci duel proti celku PSČ Pezinok. Na ihrisku v Stupave nastúpime od 17:00 proti mužstvu, ktoré je na 11. priečke v ligovej tabuľke a nad ktorým sme v prvom vzájomnom meraní síl v sezóne zvíťazili najtesnejším rozdielom 1:0. V dueli 5. kola na ihrisku v Pezinku rozhodol o výhre presným zásahom Patrik Špak. Verme, že sa našim chlapcom podarí zaknihovať proti tomuto celku aj druhé víťazstvo v sezóne.

No a na záver sa v krátkosti pozrieme aj na družstvo, ktoré ako jediné odohrá svoj súťažný duel cez víkend a to v sobotu 16. apríla. Reč je o našom béčku, ktoré čaká zápas 18. kola V. ligy Seniori S5A na pôde FK Danubia Veľký Biel. Pôjde o súboj dvoch doteraz najlepších tímov spomínanej súťaže. Naši chlapci sú aktuálne na vedúcej pozícii o bod pred hráčmi z Veľkého Bielu. Už teraz vieme, že to bude poriadne nervydrásajúci zápas. Dúfame, že so šťastným koncom pre žlto-čierne farby.

Žlto-čiernej armáde držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *