Víkendový SUMÁR

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší víkend je za nami a nám nezostáva nič iné, ako si ho zrekapitulovať a detailnejšie sa pozrieť na to, ako sa darilo našim družstvám. Nebudeme zdržovať a ideme na to.

Začíname tradične našim áčkom. Družina dočasného hlavného trénera Patrika Fedora sa v ďalšom ligovom stretnutí predstavila v sobotu 1. októbra, v rámci 9. kola III. ligy v skupine západ, na pôde celku OFK Dynamo Malženice. Na ihrisku aktuálneho lídra priebežného poradia sa nám nedarilo podľa predstáv a nakoniec sme ťahali za kratší koniec výsledkom 0:4. Pre „áčkarov“ to bola piata prehra v sezóne a momentálne sú v ligovom pelotóne na 15. mieste s 8 bodmi. Nasleduje hodnotenie Patrika Fedora.

V sobotu sme sa predstavili u prvého celku poradia. Očakávali sme veľmi náročný zápas, keďže vieme, že Malženice sú takpovediac ,, farmou,, Spartaku Trnava, a že za nich pravidelne nastupujú aj hráči tohto prvoligového klubu. Na veľmi náročnom teréne, ktorý hraničil s pravidlami prípustnosti dominoval od začiatku stretnutia súper. Nefungovali nám kraje obrany, prehrávali sme veľa osobných súbojov a takisto sme boli veľmi zle organizovaní. Zápas nám však ukázal, kde má mužstvo rezervy. Z určitých vecí sa musíme poučiť a pripraviť sa na zápas s Podkonicami.

Tak a teraz preladíme aj na dorastenecké kategórie. Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa naposledy predstavili tak isto, ako naše áčko v sobotu 1. októbra, no v rámci 8. kola II.LSD, resp. II.LMD. Zároveň treba dodať, že v prípade dorasteneckých tímov išlo o zápasy na domácom ihrisku v Stupave proti tímu SDM Domino Bratislava. Staršia kategória nanešťastie podľahla svojmu súperovi, ktorý rozhodol o osude duelu gólom v 64´ minúte. Družstvo U19 si rovnako, ako áčko pripísalo na konto piatu prehru v ročníku a aktuálne sa so 6 bodmi nachádza na 12. mieste.

Mladšia kategória U17 naopak dokázala zdolať rovesníkov z Domina a to výsledkom 4:0. Na streleckú listinu sa postupne zapísali Pavol Ruža, Tomáš Bottán a dvakrát sa presadil Peter Filkor. Pre družinu trénera Michala Pančíka to bola 3 výhra v sezóne, po ktorej sa žlto-čierni chlapci posunuli na 7. miesto v tabuľke vďaka nazbieraným 11 bodom. Nasleduje hodnotenie už vyššie spomínaného kormidelníka.

Zápas proti mužstvu Domina nám výsledkovo vyšiel nadmieru. Bohužiaľ náš výkon mal ďaleko od ideálu. Kazili sme obrovské množstvo prihrávok, prehrávali sme osobné súboje a smerom dopredu sme nedokázali vymyslieť takmer nič. Väčšiu časť zápasu sme zápas nemali pod kontrolou a môžeme byť radi, že sme tento súboj neprehrali. Aby som však nebol len kritický, musím vyzdvihnúť aj pozitívne veci a to, že sme konečne nedostali gól, a že výborne naskočili do duelu hráči z lavičky, ktorí strelili až tri góly. Verím, že dnešný výsledok chlapcov povzbudí do ďalších tréningov, a že sa budeme postupne zlepšovať.

A s kým si to naposledy rozdali zverenci trénera Rudolfa Sekota? Kategória U16 sa v 7. kole III. ligy MD U17 pobila o cenné body na ihrisku tímu FK Dúbravka. Zápas napokon po skvelom výkone našich chlapcov skončil víťazstvom žlto-čiernych 3:0. Góly zaznamenali Šimon Hužovič, Matej Tužinský a Adam Kozár. Naša U16 sa nachádza v priebežnom poradí na 4. mieste. Na lídra zo Záhorskej Bystrice, s ktorým má identické skóre (24:3), aktuálne stráca iba 3 body. Chlapci len tak ďalej.

No a bohatý víkendový program ako inak vyplnili v sobotu 1. októbra aj súboje našich starších žiakov. Kategórie U15 a U14 čakali domáce zápasy na štadióne ŠKP Bratislava proti FC Nitra. Staršia kategória zvíťazila 5:1, mladšia vyhrala ešte výraznejším spôsobom a to 8:0.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME celej žlto-čiernej rodine.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *