Víkendový SUMÁR

Ahoj žlto-čierna rodina.

Víkend, v ktorom sa nám okrem áčka predstavili v súťažných zápasoch aj žiacke kategórie je za nami a nám nezostáva nič iné, ako si ho zrekapitulovať. Tak teda poďme na to.

Začíname ako inak našim áčkom. Zverenci trénera Andreja Štellára sa v sobotu 4. marca predstavili v pozícii domáceho tímu v NTC Senec v prvom jarnom ligovom dueli. V súboji s celkom AFC Nové Mesto nad Váhom sa napokon naši chlapci tešili z víťazstva 2:0. Na streleckú listinu sa zapísali Matej Škrepták a Ivan Betík.

Pre náš prvý tím to bola štvrtá výhra v sezóne, vďaka ktorej sa žlto-čierni posunuli na 12. miesto v tabuľke o skóre práve pred nášho posledného súpera. Ako ale zhodnotil svoj prvý súťažný duel na lavičke Interu kormidelník Andrej Štellár?

Na úvod jarnej časti sme odohrali zápas, v ktorom sme chceli hrať náš štýl hry. Začiatok poznačila nervozita, ale myslím si, že počas celého zápasu sme boli lepším mužstvom a zaslúžene sme vyhrali. Postupne sme spresnili našu hru a dali sme góly po vypracovaných akciách, ktorým sa venujeme v tréningu. Škoda, že sme nevyužili niektoré príležitosti v prvom dejstve. Chlapci to odmakali, dali do zápasu emóciu a som rád, že na úvod sme zvíťazili a potešili sme našich skvelých fanúšikov.

Chlapcom samozrejme GRATULUJEME k víťazstvu a veríme, že najbližšie nás opäť potešia. Tak a my pokračujeme ďalej…

Poďme aj na žiacke kategórie U15 a U14. Tie sa predstavili v zápasoch 13. kola I. LSŽ skupina západ v sobotu 4. marca a to na ihrisku v Stupave, kde privítali rovesníkov z FC Spartak Trnava. Staršia kategória ťahala za kratší koniec výsledkom 2:7 a mladšia 0:13.

No a uplynulý víkend, konkrétne v nedeľu 5. marca, obohatili aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakali zápasy 11. kola I.LMŽ na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce. Staršia kategória vyhrala 1:0, mladšia zase 21:6.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *