Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší futbalom nabitý víkend je za nami. Poďme sa spoločne pozrieť na výsledky naších družstiev.

V sobotu 25. Septembra v zápase 8. kola TIPOS III. Ligy Bratislava privítalo naše áčko na domácej pôde v Stupave tím OFK Dunajská Lužná. Zverenci trénera Michala Pančíka nedali svojmu súperovi šancu a pripísali si na svoje konto, po dominantnom výkone, piate víťazstvo v aktuálnej sezóne. Možno tak trochu symbolicky skončil tento súboj výsledkom 5:0. Na streleckú listinu sa postupne zapísali Martin Branický, Lukáš Čemba, Viliam Duffek a dva krát sa presadil Patrik Lörincz.

Rovnako na domácej pôde ale v nedeľu 26. Septembra a na ihrisku na Drieňovej sa pustili do ďalšieho ligového duelu aj hráči nášho béčka. V rámci 7. kola V. Liga Seniori S5A zdolali naši chlapci mužstvo MŠK Kráľová pri Senci 4:0. Čo znamená, že naše béčkosa podobne ako už spomínané áčko, tešilo z piateho víťazstva v aktuálnom ročníku. Góly zaznamenali Dávid Hedera, Robert Trnka, Jakub Kolník a Denis Giesser.

Nedeľa bola zase zaujímavá z pohľadu naších dorasteneckých družstiev. U19 a U17 sa predstavili v 9. kole II.LSD resp. II.LMD na pôde MFK Skalica. Pre zverencov trénera Lukáša Strelku nedopadol zápas práve najlepšie. Skaličanom naša U19 podľahla 0:3.  Rovnakým výsledkom no tentoraz v prospech naších žlto-čiernych sa skočilo stretnutie hráčov kategórie U17. Gólovo sa dva krát presadil Karol Kovár a jeden zásah si pripísal na konto Martin Mikita. Suma sumárum, tím trénera Daniela Bachledu sa vďaka tomuto víťazstvu vyšvihol na aktuálne prvú priečku v tabuľke II.LMD!

V zápase 6. kola III. Ligy MD sa cez víkend predstavili hráči trénera Rudolfa Sekota. V sobotu 25. Septembra si to zverenci spomínaného kormidelníka rozdali na domácej pôde na Drieňovej s TJ Jarovce Bratislava. Po bojovnom výkone naši chlapci napokon ťahali za kratší koniec a to najtesnejším rozdielom. Súper rozhodol o osude stretnutia gólom v 33´.

Rovnako v sobotu sa do bojov v rámci 5. kola tentoraz v I.LMŽ pustili kategórie U13 a U12. Tu sú konečné výsledky.

I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava 2:3 FK Dubnica nad Váhom

I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava 9:6 FK Dubnica nad Váhom

Žlto-čiernej armáde ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *