Víkendové REVIEW

Ďalší futbalom nabitý víkend je za nami. Poďme si spoločne zrekapitulovať účinkovanie naších družstiev.

Áčko vedené trénerom Michalom Pančíkom privítalo v sobotu v rámci 6. kola TIPOS III. ligy Bratislava na domácej pôde MFK Rusovce. Po nervydrásajúcom priebehu stretnutia v ktorom naši chlapci dva krát viedli, sa body napokon delili po remíze 2:2. Presné zásahy žlto-čiernych zaznamenali Martin Branický a Denis Giesser.

Remízovým výsledkom (1:1) sa skončil aj zápas nášho béčka, ktoré v nedeľu v rámci 5. kola V. liga Seniori S5A privítalo na Drieňovej mužstvo FK Danubia Veľký Biel. O jediný gól nášho družstva sa postaral už v 7. minúte Dávid Hedera.

Naopak víťazný zápas majú za sebou hráči kategórie U19. Zverenci trénera Lukáša Strelku získali cenné tri body na ihrisku doteraz neporazeného tímu KFC Komárno. Jediný a teda víťazný presný zásah súboja 7. kola II.LSD zaznamenal v 33. minúte Samuel Popelák.

Lukáš Strelka, tréner U19

Odohrali sme náročné stretnutie s lídrom tabuľky. Hodnotenie však môže byť vo veľa oblastiach pozitívne. V zápase sme mali kvalitu na lopte a aj potrebnú rýchlosť resp. plynulosť hry. Myslím si, že sme hrali dobre kolmo dopredu a prienikovými prihrávkami hrozili súperovi. Dobre sme sa tlačili do pokutového územia a bola na nás vidieť túžba byť v tomto zápase úspešní. V obrannej fáze by som vyzdvihol tvrdú prácu a disciplinovanosť družstva. Udržať čisté konto je samozrejme zásluha tímovosti. Bude pre nás výzva potvrdzovať podobné výkony aj v ďalších zápasoch.

Proti rovnakému súperovi, tento raz v II.LMD, sa predstavila aj naša U17. Po bojovnom výkone si mužstvo trénera Daniela Bachledu odnieslo zo súperovej pôdy po remíze 1:1 cenný bod. Z gólu sa radoval v 42. minúte Tomáš Pápay.

Ďalším družstvom, ktoré sa cez víkend tešilo z triumfu, bola kategória U16. Chlapci vedení trénerom Rudolfom Sekotom rozdrvili na domácej pôde na Drieňovej FC Ružinov Bratislava vysoko 7:1. Na streleckú listinu sa hetrikom zapísal Peter Filkor, dva góly strelil Mário Gbelský a po jednom zásahu si pripísali na konto Michal Meško a Dominik-Peter Stratov.

Na záver si ešte v krátkosti priblížime výsledky naších žiakov.

I.LSŽ – U15 – FK Inter Bratislava 1:1 MŠK Púchov

I.LSŽ – U14 – FK Inter Bratislava 3:1 MŠK Púchov

I.LMŽ – U13 – MŠK Púchov 0:3 FK Inter Bratislava

I.LMŽ – U12 – MŠK Púchov 0:6 FK Inter Bratislava

Všetkých naším chlapcom ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *