Víkendové REVIEW

Ďalší „žlto-čierny“ víkend je za nami. Poďme sa spoločne pozrieť na to ako sa darilo naším chlapcom.

Zverenci trénera Michala Pančíka sa v sobotu 4. Septembra predstavili na ihrisku PŠC Pezinok. V náročnom zápase 5. kola TIPOS III. ligy Bratislava si napokon po víťazstve 1:0 pripísali okrem ďalších cenných bodov do tabuľky už štvrtú výhru v aktuálnej sezóne. Jediný gól stretnutia zaznamenal v 85´ Patrik Špak.

Zápas v Pezinku nám herne nevyšiel podľa našich predstáv ale našťastie to na víťazstvo a tri body stačilo. Niekedy sú aj takéto zápasy, kedy je potrebné súpera zlomiť viac vôľou a nasadením, ako futbalovou krásou. Možno by sa zápas vyvíjal ináč, ak by sme v úvode stretnutia premenili naše príležitosti a nemuseli sa potom celý zápas trápiť. Ale aj tak chlapcom ďakujem za prístup a nasadenie.


Michal Pančík, tréner áčka

Plný bodový zápis si cez víkend pripísali na svoje konto aj hráči béčka. Na ihrisku FK Mariathal Bratislava v zápase 4. kola V. liga Seniori S5A zvíťazili 6:0. Na streleckú listinu sa zapísali gólom Michal Polčic a Vladimír Vlček no a dvoma presnými zásahmi okorenili vysoké víťazstvo nášho béčka Robert Trnka a Denis Giesser.

Zatiaľ čo muži a naše béčko bodovali cez víkend naplno, tak naša U19 nestačila v rámci 6. kola II.LSD na domácej pôde v Stupave na SDM Domino, ktorému podľahla 1:2. Ako jediný hráč v žlto-čiernom drese sa v dueli presadil v 90´ Vasyl Mateleha.

Hodnotenie zápasu by som rozdelil na dve časti. V prvej by som sa zameral na herný výkon družstva, ktorý znesie aj prísnejšie kritéria. Najmä prvý polčas sme v útoku hrali aktívne, tímovo, kolmo dopredu, dobre sme si vyberali miesto medzi líniami a boli sme odvážni. Rýchlosť a plynulosť hry bola na kvalitnej úrovni. V prepínaní sme dobre reagovali na stratu lopty okamžitým tlakom na súpera. Vychádzala nám aktívna priestorová obrana aj pressingové pasce. V druhej časti by som sa zameral na našu finálnu fázu. Efektivita je jednoznačne oblasť, kde sa musíme zlepšiť, ak chceme pomýšľať na lepšie výsledky. Na domácom ihrisku potom rozdávame body veľmi ľahko čo je pre nás frustrujúce.


Lukáš Strelka, tréner U19

Naopak z víťazstva sa tešili zverenci trénera Daniela Bachledu. Hráči U17 dokázali v domácom prostredí zdolať SDM Domino v zápase 6. kola II.LMD 2:1. Na streleckú listinu sa zapísali v priebehu dvoch minút Jakub Strapek v 23´ a Michal Bazelides v 25´.  

Na kategóriu U17 cez víkend nadviazala aj naša U16. Mužstvo trénera Rudolfa Sekota vyhralo na ihrisku NŠK 1922 Bratislava 4:0. Z presných zásahov sa tešili Samuel Bodics a Adam Nilaš, no a dva góly strelil Martin Jakubík.

A teraz si v krátkosti priblížime aj výsledky naších starších žiakov, ktorí sa predstavili v 3. kole I.LSŽ.

I.LSŽ – U15 – AS Trenčín 8:0 FK Inter Bratislava

I.LSŽ – U14 – AS Trenčín 9:0 FK Inter Bratislava

Všetkým naším chlapcom ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *