Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší futbalom nabitý víkend je za nami a nám nezostáva nič iné ako sa detailnejšie pozrieť na konečné výsledky zápasov našich družstiev. Tak teda poďme na to…

Naše áčko sa nám predstavilo v nedeľu 17. Októbra v dueli 11. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na pôde FK Rača Bratislava. Zverenci trénera trénera Michala Pančíka bohužial nestačili na svojho súpera, ktorému podľahli 0:2. Pre našich chlapcov to bola tretia prehra v aktuálnej sezóne. Veríme, že už najbližšie sa naladíme na víťaznú vlnu.

O deň skôr čiže v sobotu 16. Októbra sa na domácej pôde na Drieňovej pustili do ďalšieho ligového súboja, tentoraz v rámci 10. kola V. Liga Seniori S5A hráči nášho béčka. Tí sa v zápases TJ Malinovo presadili dovedna tri krát a tak si poľahky po góloch Viliama Duffeka, Roberta Trnku a Olivera Fandela pripísali po víťazstve 3:0 do tabuľky ďalšie cenné body.

Rovnako v sobotusa v súťažných zápasoch predstavili aj naše dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré si to rozdali v dueloch 12. kola II.LSD resp. II.LMD na domácej pôdes FC ŠTK 1914 Šamorín. Zverenci trénera Lukáša Strelku zvíťazili v divokom zápase 5:2. Na streleckú listinu sa zapísali Juraj Hric, Max Harceg, Matthew Godfred Aidi a Patrik Volf. Jeden gól si súper strelil sám.

Rovnako z víťazstva ale pomerom 2:1 sa tešilo aj mužstvo trénera Daniela Bachledu čiže naša U17, ktorá je opäť na čele ligového poradia. K deviatej výhre v aktuálnej sezóne prispeli gólmi v žlto-čierných farbách Martin Mikita a Michal Bazelides. Chlapci gratulujeme !

V sobotu sa nám na “súperovej pôde” predstavil aj tím trénera Rudolfa Sekota. V zápase 9. kola III. Ligy MD ho čakal súboj s mužstvom FC IMAS, ktoré svoje domáce zápasy hráva tak isto ako naše áčko resp. dorastenecké družstvá na ihrisku v Stupave. Súboj napokon skončil nerozhodným výsledkom 2:2. Na našej strane sa strelecky presadili Martin Jakubík a Samuel Bodics.

No a cez víkend resp. v piatok nechýbali ani zápasy naších žiackých družstiev, ktoré sa pustili do bojov v rámci  8. kola v I.LSŽ resp. I.LMŽ. Poďme sa podrobnejšie pozrieť konečné výsledky.

Piatok – I.LSŽ – U15 – FK Senica 0:1 FK Inter Bratislava

Piatok – I.LSŽ – U14 – FK Senica 0:2 FK Inter Bratislava

Sobota – I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava 1:2 FK Senica

Sobota – I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava 8:7 FK Senica

Žlto-čiernej armáde ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *