Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Pracovný týždeň ubehol ako voda a nás čaká ďalší futbalom nabitý víkend. Poďme sa teda spoločne pozrieť na program žlto-čiernej armády.

Naše áčko čaká v sobotu 23. októbra duel 12. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na domácej pôde v Stupave proti SFC Kalinkovo. Zverenci trénera Michala Pančíka odštartujú súboj o ďalšie dôležité body už o 14:00.

V rovnaký deň sa na ihrisku MŠK Iskra Petržalka pustia do ďalšieho ligového súboja, tentoraz v rámci 11. kola V. Liga Seniori S5A aj hráči nášho béčka. Výkop je naplánovaný na 10:30.

O deň neskôr, čiže v nedeľu sa mali v súťažných zápasoch predstaviť aj naše dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré si to mali rozdať v zápasoch 13. kola II.LSD resp. II.LMD na ihrisku FK Tempo Partizánske.

Avšak z dôvodu karanténnych opatrení na strane súpera sa spomínané súboje našich kategórií odohrajú po vzájomnej dohode oboch klubov 10. Novembra o 11:00 resp. o 13:30.

V každom prípade naše kategórie U19 a U17 zabojujú o body v ďalšom ligovom kole už najbližší štvrtok 28. Októbra. Zverenci trénera Lukáša Strelku privítajú v rámci 14. kola II.LSD na domácej pôde v Stupave PFK Pieštany. Výkop je naplánovaný na 12:00. Proti rovnakému súperovi nastúpi aj mužstvo trénera Daniela Bachledu. Naša U17 odštartuje svoj súboj o 14:30.

Poďme sa vrátiť naspäť k najbližšiemu víkendu. V sobotu sa nám predstaví okrem mužských kategórií aj tím trénera Rudolfa Sekota. V zápase 10. kola III. Ligy MD ho čaká súboj na ihrisku SDM Domino. Zápas začína o 14:30.

No a cez víkend nebudú chýbať ani zápasy našich žiackych družstiev, ktoré sa nám predstavia v 9. kole v I.LSŽ resp. I.LMŽ. Poďme sa podrobnejšie pozrieť, kde, kedy a s kým si to rozdajú naši žiaci.

Sobota – I.LSŽ – U15 – FK Inter Bratislava vs FC ViOn Zlaté Moravce – 10:00

Sobota – I.LSŽ – U14 – FK Inter Bratislava vs FC ViOn Zlaté Moravce – 12:00

Nedeľa – I.LMŽ – U13 – FC ViOn Zlaté Moravce vs FK Inter Bratislava – 10:00

Nedeľa – I.LMŽ – U12 – FC ViOn Zlaté Moravce vs FK Inter Bratislava – 11:30

Žlto-čiernej armáde držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *