Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Pracovný týždeň ubehol ako voda a nás čaká ďalší futbalom nabitý víkend. Poďme sa teda spoločne pozrieť na program naších družstiev.

Začníname naším áčkom. Zverenci trénera Michala Pančíka sa najbližšie predstavia v nedeľu 3. Októbra v zápase 9. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na ihrisku FK Slovan Most pri Bratislave. Stretnutie začína o 15:30.

V rovnaký čas v nedeľu a tak isto na ihrisku súpera sa do ďalšieho ligového súboja, tentoraz v 8. kole V. Liga Seniori S5A pustia aj hráči nášho béčka. Tých čaká duel s ŠK Kaplná.

O deň skôr, čiže v sobotu 2. Októbra sa v súťažných zápasoch predstavia naše dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré si to rozdajú v domácom prostredí v Stupave v rámci 10. kola II.LSD resp. II.LMD s FK Krakovany. Pre zverencov trénera Lukáša Strelku odštartuje súboj o ďalšie dôležité body do ligovej tabuľky o 10:00. O čosi neskôr, konkrétne o 12:30 naskočia do súťažného zápasu aj zverenci trénera Daniela Bachledu.

V nedeľu sa zase pustia do ligového zápolenia aj zverenci trénera Rudolfa Sekota. V zápase 7. kola III. Ligy MD ich čaká mužstvo FC Rohožník. Zápas, ktorého výkop je naplánovaný na 10:00 sa odohrá na futbalovom štadióne v zámockom parku Malacky.

No a cez víkend nebudú chýbať ani zápasy naších žiackých družstiev, ktoré sa nám predstavia v 6. kole v I.LSŽ resp. I.LMŽ. Poďme sa podrobnejšie pozrieť kde, kedy a s kým si to rozdajú naši žiaci.

Nedeľa – I.LSŽ – U15 – FK Slovan Levice vs FK Inter Bratislava – 10:00

Nedeľa – I.LSŽ – U14 – FK Slovan Levice vs FK Inter Bratislava – 12:00

Sobota – I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava vs FK Slovan Levice – ihrisko Drieňová 10:00

Sobota – I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava vs FK Slovan Levice – ihrisko Drieňová 11:30

Žlto-čiernej armáde držíme palce. Chlapci bojujte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *