Víkendové preview

Ani sme sa nenazdali a ďalší „žlto-čierny“ víkend je tu. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to čo nás čaká najbližšie dni.

V sobotu 11. Septembra sa v súťažných zápasoch predstaví šesť naších družstiev.

Áčko privíta na domácej pôde v Stupave v rámci 6. kola TIPOS III. ligy Bratislava MFK Rusovce. Výkop zápasu je naplánovaný na 16:30.

Okrem zverencov trénera Michala Pančíka v sobotu zabojujú o ďalšie cenné body aj hráči kategórie U16. Mužstvo trénera Rudolfa Sekota sa predstaví v dueli 4. kola III. liga MD  na Drieňovej, čiže na domácej pôde, proti FC Ružinov Bratislava. Zápas začína rovnako o 16:30.

No a do tretice sa v rovnaký deň pustia do náročných bojov aj naše žiacke kategórie. Všetky štyri družstvá čakajú zápasy 4. kola proti hráčom MŠK Púchov. Tu je detailnejší pohľad na miesto a čas výkopu jednotlivých stretnutí.

I.LSŽ – U15 – FK Inter Bratislava vs MŠK Púchov – 10:00 – štadión ŠCP Bratislava

I.LSŽ – U14 – FK Inter Bratislava vs MŠK Púchov – 12:00 – štadión ŠCP Bratislava

I.LMŽ – U13 – MŠK Púchov vs FK Inter Bratislava – 10:00 – MŠK Púchov (pomocná trávnatá plocha)

I.LMŽ – U12 – MŠK Púchov vs FK Inter Bratislava – 11:30 – MŠK Púchov (pomocná trávnatá plocha)

O deň neskôr, čiže v nedeľu 12. Septembra v rámci 5. kola V. liga Seniori S5A naskočí do ďalšieho súťažného duelu aj naše béčko. Na Drieňovú pricestuje FK Danubia Veľký Biel. Zápas začína o 10:30.

Na záver sa ešte v krátkosti pozrieme na nadchádzajúce ligové stretnutia kategórií U19U17.

Zverenci trénera Lukáša Strelku vycestujú na zápas 7.kola II.LSD na ihrisko KFC Komárno. Výkop je naplánovaný v nedeľu 12. Septembra na 10:00.

Pochopiteľne s rovnakým súperom na rovnakom mieste a v rovnaký deň zabojuje o cenné body aj mužstvo trénera Daniela Bachledu. Jediným rozdielom je to, že súboj 7. kola II.LMD začne o čosi neskôr. Začiatok zápasu je naplánovaný na 12:30.

Žlto-čiernej armáde držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *