Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Víkend sa blíži a spolu s ním aj ďalšie súťažné zápasy našich družstiev. Poďme sa pozrieť ako vyzerá program nasledujúcich dní v podaní žlto-čiernej armády.

Naše áčko pod vedením trénera Ladislava Hudeca sa predstaví v nedeľu 22. mája v rámci 26. kola III. Ligy Bratislava na domácej pôde v Stupave proti celku FK Rača Bratislava. Pôjde o šláger spomínaného kola, keďže náš najbližší súper je aktuálne v ligovej tabuľke na prvom mieste. Proti lídrovi priebežného poradia to bude jednoznačne veľmi atraktívny a sledovaný súboj. V prvom vzájomnom meraní síl ťahali naši chlapci za kratší koniec po výsledku 0:2. Takže nastal čas, aby sme Rači odplatili prehru z prvého zápasu z 11. kola. Chlapci držíme Vám palce a všetkých členov žlto-čiernej rodiny prosíme, aby ich prišli podporiť. Budeme Vás potrebovať.

O deň skôr, čiže v sobotu 21. mája sa pustia do ďalších súťažných zápasov aj naše dorasty. U19 a U17 sa predstavia na pôde celku FC ŠTK Šamorín. Pôjde o stretnutia 27. kola II.LSD, resp. II.LMD. Mužstvo trénera Lukáša Strelku odštartuje svoju púť za dôležitými bodmi o 10:00. Mladšia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom naskočí do svojho duelu o čosi neskôr o 12:30.

V rovnaký deň si zase budeme môcť vychutnať zápas 23. kola V. ligy Seniori S5A, v ktorom naše béčko vycestuje na ihrisko TJ Malinovo. Stretnutie proti siedmemu tímu poradia odštartuje o 17:00.

Poďme na kategóriu U16. Družina trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie v súťažnom stretnutí predstaví rovnako ako naše áčko a to v nedeľu 22. mája. Na domácej pôde na Drieňovej čaká našu „rezervu“ stretnutie 6. kola skupiny o víťaza III. Ligy MD U17 proti OFK Dunajská Lužná. Začiatok zápasu je naplánovaný na 17:00.

Tak a na záver sa pozrieme aj na program našich žiackych kategórií. V sobotu 21. mája sa v zápasoch 6. kola I.LMŽ v skupine západ (o umiestnenie) predstavia kategórie U13 a U12. Tie čakajú domáce zápasy na ihrisku na Drieňovej proti celku MŠK Púchov. Prvá a teda staršia kategória má naplánovaný výkop na 10:00. Druhá, mladšia zase o 11:30.

Žiacke kategórie U15 a U14 naskočia do súťažných zápasov v sobotu 21. mája. Obe družstvá privítajú na štadióne ŠKP Bratislava v rámci 7. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) súpera zo Záhoria a to tím FK Senica. Zápas U15 začne o 10:00. Súboj našej U14 tradične o čosi neskôr a to o 12:00.

Žlto-čierna armáda, držíme palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *