Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

A je to tu opäť. Pracovný týždeň sa končí a futbalom nabitý víkend sa pomaly, ale isto začína. Pred nami je ako inak pravidelné víkendové PREVIEW, v ktorom sa pozrieme na nadchádzajúce zápasy našich družstiev. Jedným dychom musíme dodať, že už tento víkend sa naše áčko predstaví vo veľkom šlágri. Proti komu nastúpia zverenci trénera Ladislava Hudeca?

V sobotu 30. apríla sa naše áčko predstaví na domácej pôde v Stupave proti aktuálne druhému celku priebežného poradia tabuľky III. ligy Bratislava. V zápase, ktorý sa začne o 17:00 si to zverenci Ladislava Hudeca rozdajú s tímom FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Pôjde o duel 22. kola, v ktorom by sme radi stiahli sedem bodové manko na spomínaný celok. Naši chlapci síce cez týždeň podľahli v rámci štvrťfinále pohára BFZ mužstvu ŠK Nová Dedinka výsledkom 2:3, kedy sa rozhodovalo až v penaltovom rozstrele, ale už tento víkend, už najbližšiu sobotu bude dôležité to, aby naši chlapci cítili podporu aj zo samotných tribún. A tak prosíme všetkých fanúšikov žlto-čiernej armády, aby nás a našich chlapcov prišli podporiť v hojnom počte. Ako raz povedal „legendárny gladiátor“ … „ak budeme držať spolu, prežijeme“.

Poďme ďalej. Naše béčko čaká tak isto zaujímavý a náročný duel. V nedeľu 1. mája sa chlapci predstavia na ihrisku MŠK Kráľová pri Senci. Súboj 20. kola V. ligy Seniori S5A odštartuje o 17:00. Naše béčko, ktoré je opäť na líderskej pozícii v ligovej tabuľke vycestuje na ihrisko momentálne tretieho celku poradia.

A ako bude vyzerať víkend v podaní našich dorastencov? Kategórie U19 a U17 privítajú v sobotu 30. apríla doma v Stupave súpera MFK Skalica. Kedy sú naplánované začiatky zápasov 24. kola II.LSD resp. II.LMD? U19 odštartuje svoj súboj o ďalšie dôležité body o 10:00. Naša U17 o čosi neskôr a to o 12:30.

Pokračujeme ďalej družinou trénera Rudolfa Sekota, čiže našou U16, ktorá v domácom prostredí na Drieňovej, v nedeľu 1. mája odohrá zápas 2. kola III. ligy MD-U17 v skupine o víťaza proti FC Slovan Modra. Podobne ako v prípade nášho béčka pôjde o duel prvého s tretím. Výkop je naplánovaný na 17:00.

Tak a na záver sa pozrieme aj na program našich žiackych kategórií. V sobotu 30. apríla v zápasoch 5. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) sa naše družstvá U15 a U14 predstavia na domácej pôde na štadióne ŠKP Bratislava proti súperovi MFK Skalica. U15 odštartuje svoj súboj o 10:00. U14 pre zmenu o 12:00.

V rovnaký deň, ale už na ihrisku na Drieňovej a proti celku FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble sa pustia do zápasov 3. kola I.LMŽ kategórie U13 a U12. Začiatky zápasov sú naplánované na 10:00 resp. 11:30.

Všetkým kategóriám, resp. družstvám držíme palce a veríme, že nás čaká úspešný víkend.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *