Víkendové PREVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Dni ubiehajú ako voda a nám nezostáva nič iné len konštatovať jednu vec a to, že ďalšie víkendové PREVIEW je tu. Dámy a páni pohodlne sa usaďte, pretože nás čaká program našich družstiev v najbližších dňoch.

Začnime najskôr pohľadom na najbližšie stretnutia našich žiackych kategórií. Vo štvrtok 21. apríla v zápasoch 4. kola I.LSŽ v skupine západ (o umiestnenie) sa predstavia družstvá U15 a U14. Oba naše žlto-čierne celky vycestujú na pôdu FC Nitra. Výkop duelu U15 je naplánovaný na 14:00. Chlapci z U14 odštartujú svoj súboj o čosi neskôr a to o 16:00.

Poďme ďalej. Mužstvo trénera Rudolfa Sekota, čiže naša U16 sa v sobotu 23. apríla predstaví v zápase 1. kola III. ligy MD-U17 v skupine o víťaza na ihrisku OFK Dunajská Lužná. Pre družinu spomínaného trénera to v podstate bude 19ty súťažný zápas v sezóne. Výkop tohto stretnutia je naplánovaný na 14:00.

Tak a teraz sa pozrieme na poriadne nabitý nedeľnajší program. 24. apríla zabojujú o cenné body v rámci 23. kola II.LSD, resp. II.LMD dorastenecké kategórie U19 a U17. A veru, že to budú poriadne náročné súboje, keďže našich dorastencov čaká cesta do Púchova. Najmä pre tím trénera Lukáša Strelku to bude veľmi dôležité stretnutie proti súperovi MŠK Púchov. U19 si to od 10:00 rozdá proti lídrovi tabuľky II.LSD na ktorého stráca aktuálne sedem bodov.

No a pre zverencov trénera Daniela Bachledu sa duel v rámci II.LMD proti Púchovčanom začne o 12:30. Iba pre doplnenie súper našej U17 je na tom v tabuľke o čosi horšie ako vyššie rozoberaní starší dorastenci, keďže sa nachádza až na 9. mieste.

Tak a teraz nasleduje krátky pohľad na ďalší zápas v nedeľu a to na súboj 21. kola III. ligy Bratislava, v ktorom sa naše áčko predstaví na ihrisku MFK Rusovce. Najbližší súper chlapcov trénera Ladislava Hudeca je momentálne v ligovej tabuľke na 7. mieste. No treba jedným dychom dodať, že Rusovce vedia na svojom trávniku potrápiť kohokoľvek. My ale veríme, že po sedem gólovej nádielke do siete Pezinčanov, budú naši chlapci pokračovať na pozitívnej a najmä gólovej vlne. Začiatok zápasu je naplánovaný na 17:00.

A ako bude vyzerať najbližší zápas nášho béčka? To čaká duel na domácej pôde na Drieňovej v rámci 19. kola V. ligy Seniori S5A. V sobotu 23. apríla o 17:00 naše béčko privíta doma MFK Slovan Záhorská Bystrica.

Na záver ešte pohľad aj na žiacke kategórie U13 a U12, ktoré svoje súťažné zápasy odohrajú v nedeľu 24. apríla na ihrisku FK Senica. Pôjde o zápasy 2. kola I.LMŽ – v skupine západ (o umiestnenie).

U13 – FK Senica vs FK INTER Bratislava – 10:00

U12 – FK Senica vs FK INTER Bratislava – 11:30

Žlto-čierna armáda DRŽÍME vám palce !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *