Mosonmagyaróvár TE 2:1 FK INTER Bratislava – prípravný zápas pohľadom nášho trénera Ladislava Hudeca

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Uplynulý víkend sa naši chlapci predstavili v dvoch príravných zápasoch. V sobotu 5. februára si to rozdali s tímom FK Slovan Duslo Šaľa, v ktorom triumfovali 3:2. No a v nedeľu 6. februára sa zase predstavili na ihrisku Mosonmagyaróvár TE. Proti „juniorke“ spomínaného klubu sme ťahali za kratší koniec pomerom 1:2. Tak či onak aj tento prípravný zápas nám v krátkosti zhodnotí náš kormidelník Ladislav Hudec.

Ladislav Hudec, tréner Áčka:

V nedeľu si zahrala aj partia, ktorá nenastúpila v sobotňajšom zápase proti Šali. S „juniorkou“ Mosonmagyaróváru sme si to rozdali v ich krásnom športovom centre. Vo vyrovnanom zápase sme síce ťahali za kratší koniec výsledkom 1:2 ale samotný duel bol otvorený, keďže obe mužstvá chceli hrať aktívne smerom dopredu. Niekedy nám chýbala v hre väčšia kvalita ale na druhej strane opäť zasiahli po tréningoch do zápasu všetci hráči. Súper sa ujal vedenia na čo sme dokázali zareagovať vyrovnávajúcim gólom Polláka. Domáci napokon rozhodli o víťazstve pred záverečným hvizdom po prísne nariadenom pokutovom kope.

Zostava: Danihel – Antošík, Kliment, Pančík, Zbudila – Brunnemann, Tovar, Pirmatov – Rohárik, Trnka, Chris da Silva

Striedali: Hunčík, Zeleník, Kolník, Hedera, Pollák