Cesty Ladislava Hudeca a nášho klubu sa rozchádzajú

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Každý z Vás dobre vie, že život je ako jedna veľká húsenková dráha. Raz sa nachádzame hore a inokedy pre zmenu dole. No a futbalový život je na tom rovnako. Keď sa Vám darí, tak ste ospevovaný a milovaný, ale na druhej strane keď sa Vám niečo nepodarí, tak razom ste kritizovaný a odpisovaný. Tak či onak, u nás v žlto-čiernej rodine stojíme jeden pri druhom aj v tých náročnejších a možno menej príjemných časoch. No a inak tomu nie je ani dnes, kedy na lavičke nášho áčka končí tréner Ladislav Hudec.

Skúsený kormidelník ako prvý inicioval stretnutie s vedením klubu, že mužstvo potrebuje nový impulz. Konečným výsledkom je teda to, že sa cesty Ladislava Hudeca a klubu FK Inter Bratislava po vzájomnej dohode rozchádzajú. Už teda bývalému lodivodovi a okrem iného aj bývalému hráčovi nášho žlto-čierneho klubu, by sme chceli poďakovať za odvedenú prácu a samozrejme mu prajeme v budúcnosti veľa šťastia. A kto vie, možno sa naše cesty ešte raz v budúcnosti stretnú.

V každom prípade naše áčko povedie v stredajšom zápase 3. kola Slovnaft Cupu proti celku FC ViOn Zlaté Moravce dvojica trénerov Miroslav Mentel a Patrik Fedor. Meno nového hlavného trénera sa dozviete v nasledujúcich dňoch.

Ďakujeme žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *