Peter Hlinka opúšťa Inter Bratislava

Ahoj žlto-čierna rodina. Chceli by sme Vás informovať, že Peter Hlinka ukončil svoje pôsobenie pri prvom tíme...

Bývalý slovenský reprezentant, ktorý prevzal kormidlo našej vlajkovej lode na začiatku aktuálnej sezóny, končí po vzájomnej dohode na lavičke nášho áčka. Dôvodom je jeho časová vyťaženosť v zahraničí, kde aj momentálne žije, kvôli ktorej naďalej nebude môcť pokračovať v našom milovanom klube.

Petrovi Hlinkovi ďakujeme za odvedenú prácu a prajeme mu všetko dobré v jeho ďalšej trénerskej kariére.

Čo sa týka najbližšieho zápasu, ktorý naše áčko odohrá dnes o 19:00 na pôde celku Spartak Myjava, tak tento duel bude pod vedením Miroslava Mentela a Juraja Pirosku. Meno nového hlavného trénera predstavíme čoskoro.