Autor: redakce

Organizačné pokyny k domácemu zápasu FK Inter Bratislava vs ŠK Vrakuňa Bratislava

Ďalší zápas nášho Áčka v rámci TIPOS III. ligy Bratislava prichádza. Zverenci trénera Michala Pančíka si na domácej pôde v Stupave zmerajú sily s hráčmi ŠK Vrakuňa Bratislava. Výkop tohto duelu je naplánovaný v sobotu 9. Októbra na 15.30 h. Prinášame Vám súhrn najpodstatnejších informácií v súvislosti so zápasom.

Výkop zápasu je naplánovaný na 15:30 hod. Vstupné na zápas je DOBROVOĽNÉZápas sa uskutoční v režime OTP.

Aktuálne podmienky organizácie súťažných stretnutí podľa vyhlášky ÚVZ SR č. 241 platnej od 16.8.2021 až do odvolania.

Súťažné zápasy v režime OTP môžu byť organizované s divákmi za  týchto hlavných podmienok:

• maximálny počet divákov je v prípade sedenia max. 50% kapacity priestoru, nie však viac ako 1000 osôb v exteriéri,
  • sedenie v každom druhom rade,
  • všetci diváci sa musia pri vstupe preukázať negatívnym výsledkom RT-PCR alebo LAMP testu nie starším ako 72 hodín alebo negatívnym výsledkom antigénového testu nie starším ako 48 hodín, ktorý je možné nahradiť potvrdením o očkovaní alebo iných skutočnostiach (prekonanie ochorenia nie pred viac ako 180 dňami, atď.),
  • pričom u detí do 12 rokov veku sa test NEVYŽADUJE,
  • bude potrebné uchovávať telefonické alebo emailové kontakty návštevníkov,
  • konzumácia jedál a nápojov nie je výslovne obmedzená, pri ich konzumácii a predaji je však nevyhnutné dodržiavať všetky náležité hygienické opatrenia na elimináciu rizika,

Ďalšie podmienky organizácie športových podujatí sú predmetom úpravy vyhlášky a ich plnenie podmienok kontroluje organizátor, ktorý je priamo zodpovedný za ich dodržiavanie.

ĎAKUJEME