Autor: Redakce
Sdílet článek

Slovan a Inter sa dohodli na vzájomnej spolupráci

Dohoda sa týka využívania areálu na Pasienkoch.

ŠK Slovan Bratislava a FK Inter Bratislava sa dohodli na vzájomnej spolupráci. Jej hlavným bodom je využívanie tréningového a zápasového zázemia v areáli na Pasienkoch.

Podstatou dohody medzi klubmi je snaha vzájomne si vyjsť v ústrety a podať Interu pomocnú ruku, zvlášť pri jeho postupe do III. najvyššej súťaže a vyšších nárokoch na infraštruktúru v rámci zápasov prvého tímu.

Tešíme sa, že bratislavské kluby našli medzi sebou spoločnú reč, a veríme, že táto spolupráca prinesie pozitíva pre oba kluby a futbalových fanúšikov.

Belasí majú v súčasnosti na Pasienkoch tréningové zázemie a ich druholigová juniorka tam hráva svoje súťažné zápasy. Od novej sezóny pribudnú na Pasienky dočasne aj tréningy a zápasy nášho A-tímu a našich dorastencov.

Zástupcovia oboch klubov sa dohodli na spolupráci, ktorá sa začne už 15. júna, keď odohráme na hlavnom štadióne Pasienky svoj záverečný ligový zápas aktuálnej sezóny s Dunajskou Lužnou.

Počas najbližšej sezóny bude môcť aj Inter Bratislava využívať tréningové zázemie na Pasienkoch pre svoje A-mužstvo a dorasty. Náš A-tím, ktorý postúpil do tretej najvyššej súťaže, bude na hlavnom štadióne v nadchádzajúcom ročníku hrať svoje súťažné stretnutia. Dorastenci budú mať na tréningy i zápasy k dispozícii plochu s umelou trávou.

ŠK Slovan bude plochy na Pasienkoch využívať v rovnakej miere ako doteraz, čiže budú k dispozícii na tréningy A-mužstva, mládeže, žien, a taktiež na súťažné zápasy juniorského tímu v druhej najvyššej súťaži.