AHOJ žlto-čierna rodina. Súťažné víkendy sa nám už rozbehli a ďalší prichádza o niekoľko hodín... Spoločne sa teda pozrieme na to, ktoré naše družstvá si to opäť a raz rozdajú o cenné súťažné body v najbližších dňoch. Ideme na to...

Začíname dorasteneckými kategóriami. Družstvá U19 a U17 čakajú v nedeľu 10. marca zápasy 18. kola II.LSD, resp. II.LMD, kedy vycestujú na ihrisko celku FC - Žolík Malacky. Starší dorastenci v prvom vzájomnom zápase v tejto sezóne v rámci 3. kola dokázali rozdrviť spomínaného súpera 6:0. No a my veríme, že sa podobný rezultát zopakuje aj tento víkend. V každom prípade, naša U19 je momentálne v tabuľke na 13. mieste s 22 bodmi na konte, zatiaľ čo súper z Malaciek je na poslednom 16. mieste. Zverenci trénera Michala Pančíka odštartujú svoj ďalší jarný ligový duel o 10:00. Chlapci, držíme vám palce.

Tradične v rovnaký deň, ale o čosi neskôr sa pustia do svojho zápasu aj mladší dorastenci, ktorí v prvom vzájomnom meraní síl v sezóne zdolali svojho súpera ešte väčším rozdielom, a to 8:0. U17 je momentálne v tabuľke na 5. mieste s 28 bodmi na konte. Rovesníci z Malaciek sú na predposlednom mieste v poradí. Pre družinu trénera Rudolfa Sekota je výkop zápasu naplánovaný na 12:30. Chlapci, držte sa.

Ideme na žiacke kategórie. U15 a U14 sa v ďalšom kole predstavia v nedeľu 10. marca, kedy ich v stretnutiach 17. kola I. LSŽ čaká cesta na ihrisko tímu FC Baník Prievidza. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o čosi neskôr a to o 12:30.

Proti rovnakému tímu, ale už v sobotu 9. marca a na domácej pôde v Stupave, sa predstavia aj kategórie U13 a U12. Pôjde o stretnutia v rámci 17. kola I. LMŽ. Staršia kategória má naplánovaný výkop o 10:00, mladšia o čosi skôr, a to o 11:30. Všetkým žiackym kategóriám držíme palce.