Ahoj žlto-čierna. Niektoré z našich družstiev už ukončili svoju jesennú časť.. no na druhej strane tu ešte máme niekoľko družstiev, ktoré sa do ďalších súťažných duelov pustia v najbližších dňoch resp. hodniách. Poďme sa teda detailnejšie pozrieť na "žlto-čierny" program...

Ešte pred samotným víkendom sa do ďalších súťažných zápasov pustia aj naše dorastenecké družstvá U19 a U17, ktoré čakajú v piatok 17. októbra zápasy 15. kola II.LSD, resp. II.LMD, kedy vycestujú na ihrisko celku MŠK Senec. Pre obe kategórie to budú posledné stretnutia v rámci jesennej časti. Starší dorastenci sú momentálne na 10. mieste v tabuľke s 18 bodmi na konte. Svoj duel proti aktuálne 14 tímu poradia odštartujú o 10:00. Mladšia kategória U17, ktorá je momentálne na 5. mieste v tabuľke a na svojom konte má 25 bodov, si to rozdá s mužstvom, ktoré je aktuálne na 13. mieste v súťaži. Výkop duelu je naplánovaný na 12:30. Dorastenci, držíme Vám palce.

Ideme na žiacke kategórie. U15 a U14 sa v ďalších súťažných zápasoch sa predstavia rovnako ako dorastenci v piatok 17. novembra, kedy v stretnutiach 13. kola I. LSŽ vycestujú na ihrisko tímu MFK Skalica. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o čosi neskôr, a to o 12:00. Pre rozoberané kategórie to budú predposledné zápasy v rámci prvej polovice súťaže. Chlapci držíme Vám palce.

Proti MFK Skalica sa rovnako ale v sobotu 18. novembra a na domácej pôde na Drieňovej, predstavia aj kategórie U13 a U12. Pôjde o stretnutia v rámci 13. kola I. LMŽ. Staršia kategória má naplánovaný výkop o 10:00, mladšia o 11:30. Aj pre tieto kategórie to budú predposledné súboje v jesennej časti. Všetkým žiackym kategóriam rovnako držíme palce.