Ahoj žlto-čierna rodina. Ďalší súťažný víkend klope na dvere a my sa detailnejšie pozrieme na to, čo čaká v najbližších dňoch našu futbalovú rodinu. Poďme na to...

A tím

Začíname našim áčkom. Zverenci trénera Andreja Štellára sa najbližšie predstavia v nedeľu 29. októbra v zápase 13. kola IV. ligy BFZ, kedy vycestujú na ihrisko tímu MFK Rusovce. Náš najbližší súper je aktuálne na 9. mieste v tabuľke so 16 bodmi na konte. Výkop duelu je naplánovaný na 14:00. Páni držíme Vám všetky žlto-čierne palce!

Cez víkend sa do ďalších súťažných zápasov pustia aj naše dorastenecké družstvá U19 a U17, ktoré čakajú v sobotu 28. októbra zápasy 12. kola II.LSD, resp. II.LMD, kedy na domácej pôde v Stupave privítajú celok KFC Komárno. Starší dorastenci, ktorí majú na svojom konte momentálne 11 bodov a nachádzajú sa na priebežnom 13. mieste, odštartujú svoj duel proti aktuálne 9 tímu v poradí, na ktorý mimochodom strácajú tri body o 10:00. Mladšia kategória U17, ktorá je momentálne na 6. mieste v tabuľke a na svojom konte má 18 bodov, si to rozdá s druhým tímom poradia v tabuľke mladších dorastencov. Výkop duelu je naplánovaný na 12:30. Dorastenci, držíme Vám palce.

Poďme aj na kategóriu U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie predstavia v zápase 11. kola III. ligy MD-U17. V sobotu 28. októbra sa pustia do boja o ďalšie cenné body na ihrisku FC Zohor. Výkop je naplánovaný na 11:30.

Počas najbližších dní sa nám predstavia aj žiacke kategórie. V sobotu 28. októbra čakajú kategórie U15 a U14 zápasy 10. kola I. LSŽ. Naši chlapci si zahrajú na pôde AS Trenčín. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o čosi neskôr a to o 12:00.

Proti rovnakému súperovi a v rovnaký deň, ale na domácej pôde na Drieňovej, sa pustia do súťažných duelov aj kategórie U13 a U12. Pôjde o stretnutia v rámci 10. kola I. LMŽ. Staršia kategória má naplánovaný výkop o 10:00, mladšia o 11:30.

WU19

Pokračujeme našimi dievčatami. Cez víkend sa predstaví iba kategória WU19, ktorú čaká v nedeľu 29. októbra zápas 9. kola III. liga žien BFZ, a to na pôde družstva FKM Stupava. Výkop duelu je naplánovaný na 13:00. Dievčatá, držíme Vám palce.