2% z daní za rok 2022

Milí rodičia, fanúšikovia, podporovatelia, sponzori a priatelia nášho FK Inter Bratislava,

máme za sebou ďalší futbalový rok, ktorý nám po 2 rokoch poznačených koronou prial, čo sa týka návratu k športu. Deti sa nám vrátili do škôl a život sa postupne dostával do normálnych koľají. Sme veľmi radi, že deti športujú, venujú sa rozvojovým aktivitám, a že my s našimi kvalifikovanými trénermi ich môžeme v tomto procese viesť a pomáhať im.

Veľká vďaka patrí aj vám, za podporu vašich detí v ich futbalovom napredovaní v FK Inter Bratislava.

Športovo sa naše deti a mládež opäť posunuli vpred, získavali nové skúsenosti a zaznamenali sme mnohé športové úspechy. Športová stratégia, ktorá definuje športovo-výchovné ciele nášho klubu začína prinášať ovocie. Viaceré naše kategórie patria medzi najlepšie tímy svojich súťaží. Sme veľmi hrdí na našich chlapcov a dievčatá.

Aktuálne sa nám opäť začína obdobie daňových povinností a v najbližších týždňoch sa budete opäť rozhodovať o smerovaní 2% z Vašich daní za predošlý rok. My by sme sa radi uchádzali o Vašu priazeň a Vašu podporu pre športujúce deti v FK Inter Bratislava mládež.

Všetky príspevky z Vašich 2% nám umožňujú ďalej zlepšovať materiálno-technické vybavenie tréningového procesu celej mládeže a motivovať ďalšie deti k tomuto krásnemu športu.

V mene všetkých športujúcich detí ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodli podporiť náš klub prostredníctvom Vašich 2 %

Predvyplnené tlačivo na stiahnutie:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *