Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ

Ďalší futbalom nabitý víkend sa nám blíži a my veríme, že bude úspešnejší ako ten uplynulý. Poďme sa spoločne naladiť na nadchádzajúce dni pohľadom na súťažné zápasy našich družstiev.

Poďme najskôr na najbližší zápas nášho áčka. Družina dočasného hlavného trénera Patrika Fedora sa v ďalšom ligovom stretnutí predstaví v sobotu 1. októbra, v rámci 9. kola III. ligy v skupine západ, na pôde celku OFK Dynamo Malženice. Bude to veľmi atraktívny súboj najmä z dôvodu, že náš najbližší súper je aktuálne lídrom priebežného poradia a v tejto sezóne ešte neťahal za kratší koniec. V každom prípade, naši chlapci nemajú čo stratiť. Práve naopak, všetci veríme, že „áčkari“ nadviažu na výkony z posledných zápasov a favorita toho zápasu dokážu nielen potrápiť, ale možno mu aj uštedriť prvú prehru v sezóne. Výkop je naplánovaný na 15:00. Páni, držíme Vám palce a veríme, že žlto-čiernym fanúšikom urobíte radosť.

Tak a teraz v krátkosti preladíme aj na dorastenecké kategórie. Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia tak isto, ako naše áčko v sobotu 1. októbra, v rámci 8. kola II.LSD, resp. II.LMD. No v ich prípade to bude na domácom ihrisku v Stupave proti tímu SDM Domino Bratislava. V tabuľkách oboch dorasteneckých súťaží je náš najbližší súper aktuálne na vyšších priečkach ako naše dorastenecké družstvá. V tabuľke II.LSD sa hráči Domina nachádzajú na 8. mieste. V tabuľke II. LMD sa hráči nášho najbližšieho súpera momentálne nachádzajú dokonca až na 4. mieste. Tak či onak veríme, že naši dorastenci ukážu v plnej kráse svoju kvalitu a dokážu naplno zabodovať. Ešte pre doplnenie, výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 10:00. Mladšia kategória U17 začne tradične o čosi neskôr a to o 12:30. Žlto-čierna rodina, príďte podporiť aj našich dorastencov.

A s kým si to najbližšie rozdajú zverenci trénera Rudolfa Sekota? Kategória U16 sa v 7. kole III. ligy MD U17 pobije o cenné body na ihrisku aktuálne 6-eho tímu priebežného poradia FK Dúbravka. Zápas, ktorý je naplánovaný na sobotu 1. októbra odštartuje o 11:00. Chlapci, nech sa vám darí.

No a bohatý víkendový program ako inak vyplnia v sobotu 1. októbra aj súboje našich starších žiakov. Kategórie U15 a U14 čakajú domáce zápasy na štadióne ŠKP Bratislava proti FC Nitra. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o 12:00.

Nateraz je to od nás všetko. ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *