Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší futbalom nabitý víkend je pred nami a my sa detailnejšie pozrieme na to, ktoré mužstvá čakajú na našich chlapcov naprieč viacerými kategóriami. Veríme, že najbližšie dni budú viac ako úspešné pre všetky žlto-čierne družstvá. Poďme sa teda „postupným útokom“ pozrieť na program nasledujúceho víkendu.

Ako vždy začneme našim áčkom. Družina dočasného hlavného trénera Patrika Fedora sa najbližšie predstaví v sobotu 24. septembra v rámci 8. kola III. ligy v skupine západ na domácej pôde v Dunajskej Lužnej proti celku TJ Jednota Bánová. Súboj proti aktuálne 11. tímu priebežného poradia, ktorý má v tabuľke pred nami náskok dvoch bodov odštartuje o 15:30. Páni držíme Vám palce a veríme, že nadviažete na výkony z posledných týždňov.

Ako bude vyzerať víkendový program našich dorasteneckých tímov? Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia tak isto ako naše áčko v sobotu 24. septembra. V rámci 7. kola II.LSD, resp. II.LMD, vycestujú na ihrisko tímu FK Dubnica nad Váhom. Výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 10:00. Mladšia kategória U17 začne tradične o čosi neskôr a to o 12:30. Chlapci držíme Vám palce.

Poďme aj na kategóriu U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa v 6. kole III. ligy MD U17 pobijú o cenné body na ihrisku na Drieňovej proti celku FK Rača Bratislava. Zápas, ktorý je naplánovaný na sobotu 24. septembra odštartuje o 13:00. Chlapci, nech sa vám darí.

No a bohatý víkendový program takpovediac uzavrú v nedeľu 25. septembra súboje našich starších žiakov, čiže kategórie U15 a U14. Tie sa v predstavia na pôde, dnes už spomínaného tímu a to FK Dubnica nad Váhom. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o 12:00.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *