Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Pracovné dni aktuálneho týždňa nám uplynuli ako voda a pred nami je súťažný víkend. Dnes sa samozrejme pozrieme na nadchádzajúce zápasy našich družstiev, no okrem iného sa v krátkosti vrátime aj k zápasu Slovnaft Cupu, v ktorom naši chlapci bojovali proti prvoligovým Zlatým Moravciam. Tak teda poďme na to.

Začnime zápasom 3. kola Slovnaft Cupu, v ktorom si to naše áčko rozdalo na domácej pôde v Dunajskej Lužnej s celkom FC ViOn Zlaté Moravce. Ako prvý sa presadil už v 8´ minúte Martin Branický. Súperovi sa ale podarilo vyrovnať ešte do konca prvého dejstva. V druhom polčase už gól nepadol a po skvelom výkone našich žlto-čiernych bojovníkov bolo skóre duelu po riadnom hracom čase nerozhodné 1:1. Na rad prišli pokutové kopy, v ktorých mali pevnejšie nervy hráči súpera, a tak sa naša pohárová cesta končí v spomínanom 3. kole. Aj napriek tomu musíme chlapcov, ktorých v tomto stretnutí viedla dvojica trénerov Miroslav Mentel a Patrik Fedor pochváliť za prístup a bojovnosť. Len tak ďalej.

Poďme teraz preladiť na ligovú scénu. Naše áčko sa najbližšie predstaví v nedeľu 18. septembra v rámci 7. kola III. ligy v skupine západ na ihrisku celku TJ Družstevník Veľké Ludince. Súboj proti aktuálne 5. tímu v tabuľke odštartuje o 15:30. Páni, držíme Vám palce.

Teraz preladíme na dorastenecké kategórie. Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia v rámci 6. kola II.LSD, resp. II.LMD, kedy na domácej pôde v Stupave privítajú FC ŠTK 1914 Šamorín. Výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 10:00. Mladšia kategória U17 začne tradične o čosi neskôr a to o 12:30. Chlapci držíme Vám palce.

Kategória U16 vedená trénerom Rudolfom Sekotom sa v 5. kole III. ligy MD U17 pobije o cenné body podobne ako naše áčko v nedeľu 11. septembra na ihrisku súpera a to celku TJ Jarovce Bratislava. Začiatok zápasu je naplánovaný na 11:30.

Nateraz je to od nás všetko, držte všetkým žlto-čiernym družstvám palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *