Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierny rodina AHOJ.

Tak čo poviete? Ste pripravení na ďalší futbalom nabitý víkend? Chcete vedieť čo Vás čaká najbližšie dni? Pokial áno, tak čítajte ďalej …

Začíname našim áčkom, ktoré si uplynulý víkend síce oddýchlo, ale v ďalšom súťažnom zápase sa družina trénera Andreja Štellára predstaví v sobotu 27. mája v rámci 28. kola III. ligy na pôde celku OK Častkovce. V prvom vzájomnom zápase sme tomuto súperovi podľahli najtesnejším rozdielom 0:1. Na najbližšieho súpera, ktorý je v ligovej tabuľke na 5. mieste, strácajú naši chlapci aktuálne desať bodov. Výkop duelu je naplánovaný na 17:00. Páni Vám držíme palce!

Ideme na naše dorastenecké družstvá. Tie sa cez víkend predstavia v zápasoch 28. kola II.LSD resp. II.LMD v sobotu 20. mája. Naše dorasty čakajú stretnutia proti celku Čermáňsky FK Nitra. Pre U19 to bude súboj proti aktuálne dvanástemu tímu priebežného poradia. Družina trénera Daniela Bachledu, ktorá je nateraz na 3. mieste v tabuľke so štvor bodovou stratou na vedúci Šamorín, zdolala v prvom vzájomnom zápase v tejto sezóne rovesníkov z Nitry 3:0. Veríme, že sa podobný výsledok zopakuje aj najbližšie. Výkop stretnutia je naplánovaný na 10:00.

Čo sa týka mladšej kategórie, tá odštartuje svoju púť za ďalšími bodmi tradične o čosi neskôr o 12:30. V prípade zverencov trénera Michala Pančíka pôjde o zápas proti súperovi, na ktorého chlapci z U17 aktuálne strácajú 5 bodov. Pre doplnenie, družina spomínaného trénera je momentálne na 7. mieste v ligovej tabuľke s 39 bodmi na konte, zatiaľ čo ich najbližší súper je na 5. priečke. Chlapci, aj Vám držíme palce.

Nasleduje kategória U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie pustia do súťažného duelu až v nedelu 4. júna, kedy si to v baráži o víťaza súťaže U17 BFZ rozdajú na domácej pôde na Drieňovej s tímom MŠK Senec! Výkop duelu je naplánovaný na 10:00 a odvetný súboj sa odohrá v sobotu 10. júna, celkom pochopiteľne na ihrisku súpera.

Keď sa ale pozrieme na posledný súťažný duel rozoberanej kategórie, tak naša U17 sa v poslednom zápase základnej časti predstavila vo štvrtok 25. mája v stretnutí 22. kola III.LMD – U17 „skupina B“ proti celku PŠC Pezinok. Na domácej pôde na Drieňovej si naši chlapci pripísali v súboji dvoch najlepších tímov sezóny najtesnejšie víťaztvo 1:0, ktoré zariadil presným zásahom Serhii Tsolihan. Chlapci paráda, obrovská gratulácia a v baráži držíme palce!

No a ako bude vyzerať zápasový program žiackych kategórií? Kategórie U15 a U14 sa predstavia v súťažných stretnutiach v sobotu 27. mája. Čakajú ich súboje 8. kola I. LSŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na domácej pôde proti FK DAC 1904 Dunajská Streda. Staršia kategória „štartuje“ o 10:00, mladšia tradične o čosi neskôr o 12:00.

No a tento víkend sa v sobotu 20. mája pustia do súťažných zápasov aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú stretnutia 6. kola I. LMŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na pôde už vyššie spomínaného klubu FK DAC 1904 Dunajská Streda. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 10:00, mladšia o 11.30.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *