Žlto-čierny VÍKEND

Ahoj žlto-čierna rodina.

Futbalom nabitý víkend „klope“ na dvere a my sa tradične pozrieme na program našich družstiev. Nebudeme to už zbytočne naťahovať a ideme na to…

Začíname našim áčkom. To si síce najbližší víkend oddýchne, no v ďalšom súťažnom zápase sa družina trénera Andreja Štellára predstaví v sobotu 27. mája v rámci 28. kola III. ligy na pôde celku OK Častkovce. V prvom vzájomnom zápase sme tomuto súperovi podľahli najtesnejším rozdielom 0:1. Výkop duelu je naplánovaný na 17:00. Páni, oddýchnite si a o týždeň Vám držíme palce!

Ideme na naše dorastenecké družstvá. Tie sa cez víkend predstavia v zápasoch 27. kola II.LSD resp. II.LMD v sobotu 20. mája. Naše dorasty čakajú stretnutia proti celku FK Lokomotíva Trnava. Pre U19 to bude súboj proti aktuálne desiatemu tímu priebežného poradia. Družina trénera Daniela Bachledu, ktorá je nateraz na 2. mieste v tabuľke s päť bodovou stratou na vedúci Šamorín, zdolala v prvom vzájomnom zápase v tejto sezóne rovesníkov z Trnavy 4:2. Veríme, že sa podobný výsledok zopakuje aj najbližšie. Výkop stretnutia je naplánovaný na 10:00.

Čo sa týka mladšej kategórie, tá odštartuje svoju púť za ďalšími bodmi tradične o čosi neskôr o 12:30. V prípade zverencov trénera Michala Pančíka pôjde o zápas proti súperovi, na ktorého chlapci z U17 aktuálne strácajú 15 bodov. Pre doplnenie, družina spomínaného trénera je momentálne na 7. mieste v ligovej tabuľke s 39 bodmi na konte, zatiaľ čo ich najbližší súper je na 4. mieste. Chlapci, aj Vám držíme palce.

Nasleduje kategória U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie pustia do súťažného duelu v sobotu 20. mája. V rámci 21. kola III.LMD – U17 „skupina B“ sa naši chlapci predstavia na ihrisku FC Slovan Modra. V prvom vzájomnom zápase v sezóne kategória U16 remizovala so spomínaným celkom 0:0, takže naši chlapci určite budú chcieť potvrdiť v tomto stretnutí úlohu favorita, keďže sú stále na líderskej pozícii v ligovom pelotóne. Chlapci, držíme Vám palce. Výkop je naplánovaný na 14:30.

No a ako bude vyzerať zápasový program žiackych kategórií? Kategórie U15 a U14 sa predstavia v súťažných stretnutiach v nedeľu 21. mája. Čakajú ich súboje 7. kola I. LSŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na pôde FC Spartak Trnava. Staršia kategória „štartuje“ o 10:00, mladšia tradične o čosi neskôr o 12:00.

Pre doplnenie ale musíme napísať, že pre starších žiakov to bude druhý súťažný zápas v aktuálnom týždni, keďže vo štvrtok 18. mája sa rozoberané družstvá predstavili v stretnutiach 6. kola I. LSŽ v mestskom derby proti ŠK Slovan Bratislava. Staršia kategória podľahla v domácom prostredí svojmu súperovi 0:6 a mladšia prezmenu 0:3.

No a tento víkend sa v sobotu 20. mája pustia do súťažných zápasov aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú stretnutia 5. kola I. LMŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na domácej pôde proti tímu FC ViOn Zlaté Moravce. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 10:00, mladšia o 11.30.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *