Žlto-čierny VÍKEND

Ahoj žlto-čierna rodina.

Pracovný týždeň ubehol ako voda a my sa už teraz môžeme tešiť na súťažné zápasy našich žlto-čiernych družstiev. Poďme sa teda spoločne pozrieť na víkendový program žlto-čiernej rodiny.

Začíname našim áčkom. To čaká v sobotu 13. mája stretnutie 26. kola III. ligy na pôde celku ŠK Vrakuňa Bratislava. Naši chlapci sa predstavia proti aktuálne pätnástemu celku v ligovej tabuľke, ktorý zatiaľ zvíťazil iba jeden jediný krát v sezóne. V prvom vzájomnom zápase sa z výhry 3:1 tešilo naše áčko. Veríme, že zverenci trénera Andreja Štellára potvrdia v tomto súboji úlohu favorita. Výkop duelu je naplánovaný na 16:30. Páni, držíme Vám palce!

Ideme na naše dorastenecké družstvá. Tie sa cez víkend predstavia v zápasoch 26. kola II.LSD resp. II.LMD rovnako ako naše áčko v sobotu 13. mája, ale na domácej pôde v Stupave. Naše dorasty čakajú stretnutia proti celku FKM Karlova Ves Bratislava. Pre U19 to bude veľmi dôležitý duel, keďže ich najbližší súper je momentálne na 2. mieste v tabuľke a družina trénera Daniela Bachledu stráca na spomínaných rovesníkov z Karlovky 3 body. Veríme, že si naši starší dorastenci dokážu v náročnom zápase pripísať cenné víťazstvo. Výkop stretnutia je naplánovaný na 10:00.

Čo sa týka mladšej kategórie, tá odštartuje svoju púť za ďalšími bodmi tradične o čosi neskôr a to o 12:30. V prípade družiny trénera Michala Pančíka to bude rovnako dôležitý duel, v ktorom si naši mladší dorastenci zmerajú sily s tabuľkovým susedom. Pre doplnenie, naša U17 je momentálne na 7. mieste v ligovej tabuľke s 36 bodmi na konte, zatiaľ čo ich najbližší súper je na 6. mieste s päť bodovým náskokom. Chlapci, aj Vám držíme palce.

Nasleduje kategória U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie pustia do súťažného duelu v sobotu 13. mája. V rámci 20. kola III.LMD – U17 „skupina B“ sa naši chlapci predstavia na domácej pôde na Drieňovej proti tímu MFK Záhorská Bystrica. V prvom vzájomnom zápase v sezóne kategória U16 remizovala so spomínaným celkom, takže naši chlapci určite budú chcieť potvrdiť v tomto stretnutí úlohu favorita, keďže sú stále na líderskej pozícii v ligovom pelotóne. Chlapci, držíme Vám palce. Výkop je naplánovaný na 14:30.

No a ako bude vyzerať zápasový program žiackych kategórií? Kategórie U15 a U14 sa predstavia v súťažných stretnutiach až v stredu 17. mája. Čakajú ich súboje 6. kola I. LSŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na domácom ihrisku na Drieňovej proti ŠK Slovan Bratislava. Staršia kategória odštartuje bratislavské derby o 15:00, mladšia zase vyzve mestského rivala o 17:00.

No a tento víkend sa v nedeľu 14. mája pustia do súťažných zápasov aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú stretnutia 4. kola I. LMŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na ihrisku mestského rivala FC Petržalka. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 15:00, mladšia o 16.30.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *