Žlto-čierny VÍKEND

Ahoj žlto-čierna rodina.

Ďalší víkend prichádza a spolu s ním aj zápasy našich družstiev. Poďme sa spoločne pozrieť na to, kde, kedy a najmä s kým sa stretnú naše družstvá. Ideme na to…

Začíname našim áčkom. To čaká v sobotu 6. mája stretnutie 25. kola III. ligy na domácej pôde v Dunajskej Lužnej proti celku FK Podkonice. Naši chlapci sa predstavia proti aktuálne šiestemu celku v ligovej tabuľke, na ktorý momentálne strácajú 9 bodov. V prvom vzájomnom zápase sa zrodil nerozhodný výsledok 0:0. My ale veríme, že v tomto súboji sa zverenci trénera Andreja Štellára pobijú zo všetkých síl o cenné body a dokážu potešiť žlto-čiernu rodinu. Výkop duelu je naplánovaný na 16:30. Páni, držíme Vám palce!

Ideme na naše dorastenecké družstvá. Tie sa cez víkend predstavia v zápasoch 25. kola II.LSD, resp. II.LMD rovnako ako naše áčko v sobotu 6. mája, ale na súperovej pôde. Naše dorasty čakajú stretnutia na ihrisku celku MŠK Fomat Martin. Pre U19 to bude viac ako zaujímavý duel, keďže rovesníci z Martina strácajú na družinu trénera Daniela Bachledu iba 2 body. Družina spomínaného trénera je momentálne v ligovej tabuľke na 4. mieste so stratou tak isto dvoch bodov na vedúci tím poradia. Veríme, že si naši starší dorastenci dokážu v náročnom zápase pripísať cenné víťazstvo. Výkop stretnutia je naplánovaný na 11:00.

Čo sa týka mladšej kategórie, tá odštartuje svoju púť za ďalšími bodmi tradične o čosi neskôr, a to o 13:30. V prípade družiny trénera Michala Pančíka to bude duel, v ktorom si to naši mladší dorastenci rozdajú s tabuľkovým susedom. Pre doplnenie, naša U17 je momentálne na 7. mieste v ligovej tabuľke, zatiaľ čo ich súper z Martina je na 8. mieste so stratou štyroch bodov na našich chlapcov. Chlapci, aj Vám držíme palce.

Nasleduje kategória U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa naposledy predstavili v súťažnom zápase v stredu 3. mája, v zápase 18. kola III.LMD – U17 „skupina B“ na domácej pôde na Drieňovej proti FK Dúbravka. Naša U16 dokázala v dohrávke zdolať svojho súpera rozdielom triedy 3:0. Na streleckú listinu sa zapísali Milan Katrenčík, Serhii Tsolihan a Tomáš Brehovský. Pre zverencov spomínaného trénera to bola trinásta výhra v ročníku, po ktorej sú so 42 bodmi na vedúcej pozícii v tabuľke.

Poďme ale na najbližší súťažný duel našej U16. Ten sa odohrá v nedeľu 7. mája. V rámci 19. kola III.LMD – U17 „skupina B“ sa naši chlapci predstavia na pôde FKM Stupava. V prvom vzájomnom zápase v sezóne kategória U16 zdolala rovesníkov zo Stupavy výsledkom 3:1. Chlapci, držíme Vám palce a pokračujte v nastolenom pozitívnom trende.

No ako bude vyzerať víkendový program žiackych kategórií? Kategórie U15 a U14 sa predstavia v súťažných zápasoch v nedeľu 7. mája. Čakajú ich stretnutia 5. kola I. LSŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na ihrisku celku AS Trenčín. Staršia kategória štartuje o 10:00, mladšia zase o 12:00.

No a tento víkend sa v sobotu 6. mája pustia do súťažných zápasov aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú stretnutia 3. kola I. LMŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na ihrisku FK Dubnica nad Váhom. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 10:00, mladšia o 11.30.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *