Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ. Víkend sa blíži ako teplé jarné počasie a my sa teraz naladíme na nadchádzajúce dni, v ktorých sa nám v súťažných zápasoch predstavia viaceré naše žlto-čierne družstvá. Tak teda, ideme na to…

Začíname našim áčkom. To čaká v sobotu 29. apríla stretnutie 24. kola III. ligy na domácej pôde v Dunajskej Lužnej proti celku OFK Malženice. Našich chlapcov nečaká nič ľahké, keďže privítajú aktuálneho lídra priebežného poradia, ktorý v tejto sezóne ťahal za kratší koniec iba v dvoch prípadoch. Keď sa v krátkosti obzrieme na prvý vzájomný duel, v ňom naše áčko prehralo výsledkom 0:4. My ale veríme, že v tomto súboji sa zverenci trénera Andreja Štellára pobijú zo všetkých síl o cenné body. Výkop duelu je naplánovaný na 16:00. Páni, držíme Vám palce!

Ideme na naše dorastenecké družstvá. Tie sa cez víkend predstavia v zápasoch 24. kola II.LSD, resp. II.LMD v sobotu 29. apríla na domácom ihrisku v Stupave proti rovesníkom z MFK Skalica. Pre U19 to bude viac ako náročný duel, keďže ich čaká súboj proti tabuľkovému susedovi, na ktorého družina trénera Daniela Bachledu aktuálne stráca v tabuľke jeden jediný bod. Veríme, že sa naši starší dorastenci opäť naladia na víťaznú vlnu. Výkop stretnutia je naplánovaný na 10:00.

Čo sa týka mladšej kategórie, tá odštartuje svoju púť za ďalšími bodmi tradične o čosi neskôr a to o 12:30. V prípade družiny trénera Michala Pančíka to bude duel, v ktorom naši mladší dorastenci privítajú na domácom ihrisku deviaty tím aktuálneho poradia. Pre doplnenie, Skaličania momentálne strácajú 5 bodov na našich chlapcov z U17. Tak či onak, veríme, že sa obom dorasteneckým kategóriám podarí zvládnuť svoje zápasy.

Nasleduje kategória U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie predstavia v súťažnom zápase v stredu 3. mája v zápase 18. kola III.LMD – U17 „skupina B“ na domácej pôde na Drieňovej proti FK Dúbravka. Naša U16 sa počas týždňa pustila do dohrávky 16. kola, kedy na domácej pôde zdolala TJ Jarovce Bratislava 5:1. Na streleckú listinu sa zapísali Serhii Tsolihan, Filip Ondruš, Matej Tužinský a dvakrát sa gólovo presadil Šimon Hužovič. Pre zverencov spomínaného kormidelníka to bola 12 výhra v ročníku, po ktorej sú chlapci na prvom mieste v tabuľke o skóre pred rovesníkmi z Pezinka. Gratulujeme.

Poďme aj na žiacke kategórie U15 a U14. Tie sa predstavia v súťažných zápasoch v sobotu 29. apríla. Pôjde o stretnutia 4. kola I. LSŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul, kedy na domácej pôde na Drieňovej privítajú v derby družstvo FC Petržalka. Staršia kategória štartuje o 10:00, mladšia zase o 12:00.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *