Žlto-čierny VÍKEND

Ahoj žlto-čierna rodina.

Ďalšia časť žlto-čierneho víkendu je tu a my sa samozrejme naladíme na nadchádzajúce dni pohľadom na to, čo čaká a neminie naše družstvá. Čaká nás opäť raz futbalom nabitý víkend. Poďme sa pozrieť na súťažné zápasy, v ktorých sa predstavia naši chlapci.

Začíname našim áčkom. To čaká v nedeľu 23. apríla stretnutie 23. kola III. ligy na pôde celku TJ Jednota Bánová. Pôjde o súboj proti aktuálne siedmemu tímu v ligovej tabuľke, na ktorý zverenci trénera Andreja Štellára strácajú 4 body. Ak sa pozrieme na prvý vzájomný zápas v aktuálnom ročníku, v ňom sa naši chlapci tešili z víťazstva 3:1. Veríme, že si naše áčko dokáže poradiť so svojím najbližším súperom aj po druhýkrát v ročníku. Výkop duelu je naplánovaný na 10:30.

Ideme na naše dorastenecké družstvá. Tie sa cez víkend predstavia v zápasoch 23. kola II.LSD, resp. II.LMD v sobotu 22. apríla na ihrisku SDM Domino. U19 z pozície lídra priebežného poradia tabuľky starších dorastencov, naskočí do ďalšieho súťažného zápasu o 10:00. Mladšia kategória U17, ktorá je momentálne v ligovej tabuľke na 7. mieste, začne svoj súťažný zápas tradične o čosi neskôr o 12:30. Chlapci veríme, že budete pokračovať v nastolenom trende a potvrdíte skvelú formu v jarnej časti. Držíme palce!

Ideme na kategóriu U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie predstavia v sobotu 22. apríla v zápase 17. kola III.LMD – U17 „skupina B“ na ihrisku FK Rača Bratislava. Jedným dychom musím dodať, že pre spomínanú kategóriu to bude druhý súťažný zápas v aktuálnom týždni, keďže vo štvrtok 20. apríla sa naša U16 pustila do dohrávky 15. kola a na radosť celej žlto-čiernej rodiny sa jej podarilo uspieť výsledkom 3:0 v zápase na ihrisku FK Vajnory. Na streleckú listinu sa zapísali Serhii Tsolihan, Milan Katrenčík a Šimon Hužovič. Chlapci paráda, gratulujeme a ako sa hovorí, len tak ďalej!

Poďme aj na žiacke kategórie U15 a U14. Tie sa predstavia v súťažných zápasoch až na ďalší víkend a to v sobotu 29. apríla. Pôjde o stretnutia 4. kola I. LSŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul, na domácej pôde FK DAC 1904 Dunajská Streda. Staršia kategória štartuje o 10:00, mladšia zase o 12:00.

Tento víkend sa pre zmenu do súťažných zápasov pustia žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú stretnutia 2. kola I. LMŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na ihrisku AS Trenčín. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 10:00, mladšia o 11.30.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *