Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Veľkonočné sviatky sú za nami a pred nami poriadne nabitý víkend. No a v poriadne nabitom týždni budú pokračovať naše dorastenecké kategórie. Chcete vedieť viac? Tak sa pohodlne usaďte a ideme na to.

Začíname našim áčkom. To čaká v sobotu 15. apríla stretnutie 22. kola III. ligy na domácej pôde na ihrisku v Stupave proti súperovi TJ Družstevník Veľké Ludince. Pôjde o súboj proti akutálne ôsmemu celku v ligovej tabuľke, na ktorý zverenci trénera Andreja Štellára strácajú 6 bodov. Ak sa pozrieme na prvý vzájomný zápas v aktuálnom ročníku, tak v ňom sa zrodil bezgólový výsledok. Veríme, že si naši chlapci v najbližšom zápase pripíšu cenné a dôležité tri body. Výkop je naplánovaný na 16:30.

Ideme na dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré sa počas pracovného týždňa, konkrétne v utorok 11. apríla predstavili v dohrávkach 19. kola II.LSD resp. II.LMD na domácej pôde v Stupave, kde si to rozdali s tímom KFC Komárno. Staršia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom zvíťazila 2:0 a pripísala si trinástu výhru v sezóne, vďaka ktorej sa vyšvihla na 3. miesto v tabuľke. Dvojgólovým hrdinom sa stal Jakub Strapek. Chlapci gratulujeme!

Mladšia kategória vedená trénerom Michalom Pančíkom pre zmenu zvíťazila ešte výraznejším rozdielom a to 5:0, kedy sa na streleckú listinu zapísali Martin Jakubík, Peter Pavuk, Pavol Ruža a dva góly strelil Ján Varga. Pre mladší dorast to bola desiata výhra v ročníku, vďaka ktorej sa táto kategória nateraz usadila na 6. mieste v tabuľke. Chlapci aj vám gratulujeme!

Čo ale čaká na naše dorastenecké družstvá tento víkend? Budú to zápasy 22. kola II.LSD resp. II.LMD, ktoré naše dorasty odohrajú v sobotu 15. apríla v Stupave proti celku FK Dubnica nad Váhom. U19 naskočí do ďalšieho súťažného zápasu o 10:00, U17 tradične o čosi neskôr a to o 12:30. Chlapci veríme, že budete pokračovať v nastolenom trende.

Ideme na kategóriu U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa najbližšie predstavia v sobotu 15. apríla v zápase 16. kola III.LMD – U17 „skupina B“ na ihrisku TJ Jarovce Bratislava. V poslednom vzájomnom meraní síl si naši chlapci pripísali na konto víťazstvo 2:0. My veríme, že prinajmenšom podobný výsledok sa zopakuje už tento víkend.

Poďme aj na žiacke kategórie U15 a U14. Tie sa podobne ako naše doteraz spomínané družstvá predstavia v súťažných zápasoch rovnako v sobotu 15. apríla. Pôjde o stretnutia 3. kola I. LSŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul a to na pôde FK DAC 1904 Dunajská Streda. Staršia kategória odštartuje o 10:00, mladšia zase o 12:00.

No a rovnako v sobotu sa do súťažných zápasov pustia aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú bratislavské derby súboje 1. kola I. LMŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na domácej pôde proti ŠK Slovan Bratislava. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 10:00, mladšia o 11.30.

Takže ešte raz … žlto-čierny rodina, čaká nás poriadne nabitý víkend. Príďte podporiť naše družstvá. ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *