Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Radi by sme na úvod napísali niečo iné, niečo nové a niečo zaujímavé .. no keďže dni nám naozaj plynú rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, tak nám nezostáva nič iné, ako sa rýchlym futbalovým protiútokom pustiť do ďalšieho „Žlto-čierneho VÍKENDU“.

A náš ďalší „Žlto-čierny VÍKEND“ začíname našim áčkom. To čaká v sobotu 25. marca zápas 19. kola III. ligy na pôde tímu MŠK FOMAT Martin. Pôjde o duel, v ktorom sa družina trénera Andreja Štellára predstaví na ihrisku svojho tabuľkového suseda, keďže hráči z Martina sú momentálne v ligovej tabuľke na 13. mieste v tesnom závese o jeden jediný bod za našimi chlapcami. Navyše to bude zaujímavý súboj aj z pohľadu, že naše áčko v prvom vzájomnom meraní síl v tejto sezóne, podľahlo tomuto súperovi v zápase 4. kola na domácej pôde výsledkom 0:2. Chlapci držíme Vám palce a veríme, že okrem bojovnosti a kvality, ukážete na samotnom ihrisku aj žlto-čierne srdiečko. Výkop stretnutia je naplánovaný na 14:30.

Ideme na dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré si síce tento VÍKEND oddýchnu, ale v súťažných zápasoch sa predstavia počas nasledujúceho týždňa. Tak teda spomínané kategórie sa v STREDU 29. marca predstavia v predohrávkach 21. kola II.LSD resp. II.LMD na ihriskách v akadémii v Dunajskej Strede, kde si to rozdajú s tímom FC ŠTK 1914 Šamorín. Staršia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom odštartuje svoj súboj o 10:00, mladšia vedená trénerom Michalom Pančíkom pre zmenu o 12:30. Veríme, že naše dorastenecké kategórie si dokážu v náročných zápasoch pripísať na svoje konto cenné víťazstvá.

Teraz sa ale vrátime späť na víkendový program, keďže v nedeľu 26. marca sa nám v súťažnom zápase predstaví kategória U16. Zverencov trénera Rudolfa Sekota čaká duel 13. kola III. LMD – U17 „skupina B“ na pôde tímu MŠK Iskra Petržalka. Veríme, že hráči spomínaného trénera potvrdia úlohu favorita a z pozície momentálneho lídra priebežného poradia si poradia s aktuálne šiestym mužstvom v tabuľke. Ešte pre informáciu dodáme, že pre našu U16 to bude druhý súťažný zápas v jarnej časti a rovnako druhý v poradí na súperovej pôde. Výkop je naplánovaný na 10:30.

Poďme aj na žiacke kategórie U15 a U14. Tie sa predstavia v zápasoch 1. kola I. LSŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul v sobotu 15. marca a to na Pasienkoch proti domácemu celku ŠK Slovan Bratislava. Jedným dychom dodáme, že naši chlapci sa v bratislavskom derby predstavia opäť po týždni. Staršia kategória odštartuje svoj zápas o 10:30, mladšia tradične o čosi neskôr o 12:00.

No a najbližší víkend, konkrétne v sobotu 25. marca, obohatia aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú zápasy 14. kola I.LMŽ na domácej pôde na Kalinčiakovej proti rovesníkom z AS Trenčín. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 10:00, mladšia o 11.30.

Nateraz je to od nás všetko a veríme, že nás už v najbližších hodinách naše družstvá potešia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *