Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Pracovné dni plynú rýchlo ako voda v Dunaji a pred nami je ďalší futbalom nabitý víkend. Tradične sa detailnejšie pozrieme na to, s kým, kedy a kde si to rozdajú naše žlto-čierne družstvá. Poďme na to!

Začíname ako inak našim áčkom. Zverencov trénera Andreja Štellára čaká v sobotu 18. marca zápas 18. kola III. ligy na domácej pôde v Dunajskej Lužnej, kde privítajú celok FK Slovan Duslo Šaľa. Výkop duelu proti aktuálne desiatemu tímu v tabuľke je naplánovaný na 14:30. Iba pre informáciu dodáme, že naši chlapci by sa v prípade víťazstva dotiahli no svojho najbližšieho súpera na rozdiel jedného jediného bodu. Chlapci, držíme vám palce!

Poďme na dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré sa v nedeľu 19. marca predstavia v zápasoch 18. kola II.LSD resp. II.LMD na ihrisku MŠK Púchov. Staršia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom odštartuje svoj súboj o 10:00, mladšia vedená trénerom Michalom Pančíkom pre zmenu o 12:30. Veríme, že naše dorastenecké kategórie nadviažu na svoje skvelé výkony z ich prvého jarného kola, kedy sa obe družstvá tešili zo zisku troch bodov proti rovesníkom z RSC Hamšík Academy.

V nedeľu 19. marca sa nám v súťažnom zápase predstaví aj kategória U16. Zverencov trénera Rudolfa Sekota čaká duel 12. kola III. LMD – U17 „skupina B“ na pôde tímu Futbalová Akadémia Lafranconi FTVŠ UK. Veríme, že hráči spomínaného trénera potvrdia úlohu favorita a z pozície momentálneho lídra priebežného poradia si poradia s aktuálne posledným mužstvom v tabuľke. Chlapci aj Vám držíme palce.

Poďme aj na žiacke kategórie U15 a U14. Tie sa predstavia v zápasoch 15. kola I. LSŽ skupina západ v sobotu 18. marca a to na domácej pôde v Stupave v bratislavskom derby proti ŠK Slovan Bratislava. Staršia kategória odštartuje svoj zápas o 10:00, mladšia tradične o čosi neskôr o 12:00.

No a najbližší víkend, konkrétne v nedeľu 19. marca, obohatia aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú zápasy 13. kola I.LMŽ na ihrisku FC Spartak Trnava. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 10:00, mladšia o 11.30.

Nateraz je to od nás všetko, držte palce všetkým žlto-čiernym družstvám!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *