Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ,

Ďalší futbalom nabitý víkend klope na dvere no a my si ho takpovediac priblížime v našom tradičnom „žlto-čiernom víkende“. Tak teda poďme na to.

Začíname ako inak našim áčkom. Zverencov trénera Andreja Štellára čaká v sobotu 11. marca zápas 17. kola III. ligy na pôde tímu FC Slovan Galanta. Výkop duelu na ihrisku aktuálne druhého tímu v tabuľke je naplánovaný na 14:00. Iba pre informáciu dodáme, že najbližší súper áčka doteraz v tejto sezóne ťahal za kratší koniec iba dva krát. Našich chlapcov teda nečaká nič ľahké ale my veríme, že nadviažu na svoj výkon z prvého jarného kola, v ktorom zdolali celok AFC Nové Mesto nad Váhom 2:0. Chlapci, držíme vám palce!

Poďme na dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré odštartujú druhú polovicu sezóny v sobotu 11. marca zápasmi 17. kola II.LSD resp. II.LMD na domácej pôde na ihrisku v Stupave proti celku RSC HAMSIK Academy. Staršia kategória vedená trénerom Danielom Bachledom vstúpi do jarnej časti o 11:00, mladšia vedená trénerom Michalom Pančíkom prezmenu o 13:30. Čo ale od prvého jarného zápasu očakávajú obaja už spomínaní tréneri?

Daniel Bachleda: Pre nás je to prvé jarné kolo ale pre súpera to bude už tretí jarný zápas. V prvých dvoch zápasoch Bystrica prehrala vždy 0:1. Zimovala na prvom mieste, teraz sú tretí, takže určite to bude veľmi ťažký zápas a budú o to viac chcieť vyhrať, no my musíme chcieť ešte viac. Verím, že nás diváci prídu podporiť a my sa im zasa odvďačíme víťazstvom a dobrým výkonom.

Michal Pančík: V podstate som ich od nášho vzájomného súboja na jeseň nevidel hrať, takže neviem posúdiť ich kvalitu. My sa však pozeráme na seba, a myslím si, že máme kvalitu na to, aby sme pri optimálnom výkone tento zápas vyhrali.

Poďme aj na žiacke kategórie U15 a U14. Tie sa predstavia v zápasoch 14. kola I. LSŽ skupina západ v nedelu 12. marca a to na pôde tímu AS Trenčín. Staršia kategória odštartuje svoj zápas o 10:00, mladšia tradične o čosi neskôr o 12:00.

No a najbližší víkend, konkrétne v sobotu 11. marca, obohatia aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú zápasy 12. kola I.LMŽ na domácom ihrisku na ZŠ Kalinčiakova proti MFK Skalica. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 14:30, mladšia o 16.00.

Nateraz je to od nás všetko, držte palce všetkým žlto-čiernym družstvám!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *