Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Tak a je to tu. Prvý žlto-čierny víkend v kalendárnom roku 2023. Poďme sa teda pozrieť, čo nás čaká a neminie v najbližších dňoch.

Začíname tradične našim áčkom, ktoré čaká v sobotu 4. marca prvý jarný súťažný zápas. Zverenci trénera Andreja Štellára sa predstavia v pozícii domáceho celku v NTC Senec proti tímu AFC Nové Mesto nad Váhom. Pôjde o stretnutie 16. kola III. ligy a naši chlapci si to rozdajú s tabuľkovým susedom, keďže náš najbližší súper sa v tabuľke nachádza so 16 bodmi na 12. mieste. Naši žlto-čierni chlapci sú momentálne na 13. mieste s 13 bodmi. Výkop tohto stretnutia je naplánovaný na 14:00. Poďme sa ešte v krátkosti pozrieť na to, čo očakáva od prvého ostrého duelu v jarnej časti náš už spomínaný kormidelník a zároveň na to, ako vníma fakt, že sa tento súboj odohrá na umelej tráve v NTC Senec.

V prvom jarnom kole sa predstavíme proti celku AFC Nové Mesto nad Váhom. S čím teda ideme do tohto stretnutia?

Taktiku prezrádzať nebudem, ale chceme sa úspešne odraziť do súťaže, takže pôjdeme za víťazstvom, tak ako v každom zápase. Iné povedať nemôžem, som víťazný typ a dúfam, že to dostanem a prenesiem aj na mužstvo.

Máte spomínaného súpera dobre zmapovaného? V čom môže byť tím z Nového Mesta nad Váhom naozaj nepríjemný?

Mali výborný začiatok súťaže, postupne však klesli nižšie. Máme dosť informácií, ale chceme sa pozerať hlavne na seba, máme nejaký plán a s tým pôjdeme do zápasu.

Náš prvý jarný ligový duel sa odohrá netradične v Národnom tréningovom centre v Senci, a to dokonca na umelej tráve. Spôsobuje Vám táto zmena vrásky na čele?

Myslím, že vôbec nie. Trénujeme na umelej tráve, takže bez problémov. Navyše bývam v Senci a príde pozrieť pár známych a budú fandiť Interu.

Čo by ste odkázali našim žlto-čiernym fanúšikom pred prvým ligovým zápasom v kalendárnom roku 2023?

Srdečne ich pozývam na náš prvý zápas a aj všetky ostatné, dúfam, že zažijeme spolu pekné chvíle a hráči nechajú na ihrisku žlto – čierne srdiečko a budú sa biť za klub. Verím, že po zápasoch budú odchádzať spokojní, a aj keď nie všetko sa vydarí, budú vidieť snahu byť lepší a silnejší. Inter do toho!

Poďme aj na žiacke kategórie U15 a U14. Tie sa predstavia v zápasoch 13. kola I. LSŽ skupina západ v sobotu 4. marca a to na ihrisku v Stupave, kde privítajú rovesníkov z FC Spartak Trnava. Staršia kategória odštartuje svoj zápas o 10:00, mladšia tradične o čosi neskôr o 12:00. Jedným dychom dodáme, že pre spomínané kategórie to nebudú prvé súťažné stretnutia v tomto kalendárnom roku, keďže sa už stihli predstaviť v piatok 24. februára v zápasoch 12. kola I. LSŽ na pôde MFK Skalica. Staršia kategória remizovala 3:3 a mladšia ťahala za kratší koniec výsledkom 1:2.

No a najbližší víkend, konkrétne v nedeľu 5. marca, obohatia aj žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakajú zápasy 11. kola I.LMŽ na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce. Staršia kategória odštartuje svoj duel o 9:30, mladšia o 11.00.

Náš žlto-čierny víkend je na konci, držte našim chlapcom palce. Ahoj žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *