Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Mesiac november sa pomaly ale isto dostáva do tempa a pred nami je ďalší futbalom nabitý víkend. Na to, čo nás čaká najbližšie dni sa pozrieme v našom „žlto-čiernom víkende“.

Naše áčko pod vedením dočasného hlavného trénera Patrika Fedora čaká najbližšie v sobotu 12. novembra domáci duel na štadióne v Dunajskej Lužnej proti tímu ŠKF Sereď. Pôjde o zápas v rámci v 15. kola III. ligy v skupine západ, kedy naši chlapci zabojujú o cenné body proti aktuálne 2. celku ligového pelotónu. Aj napriek tomu, že favoritom bude náš súper veríme, že naši áčkari siahnu na dno svojích síl a dokážu prekvapiť tím zo Serede. Chlapci držíme Vám palce. Iba pre doplnenie, výkop stretnutia je naplánovaný na 13:00

Teraz sa pozrieme na víkendový program našich dorasteneckých kategórii. Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia v súťažných zápasoch rovnako v sobotu 12. novembra, v rámci 14. kola II.LSD, resp. II.LMD na domácej pôde v Stupave proti celku FK Tempo Partizánske. V staršej kategórií pôjde o súboj proti aktuálne 13. tímu v tabuľke, na ktorého majú naši chlapci z U19 momentálne až 9 bodový náskok. V mladšej kategórii pôjde pre zmenu o zápas s aktuálne 14. tímom poradia. Chlapci z U17, ktorí sú momentálne na 8. mieste v tabuľke, majú pred svojím najbližším súperom dokonca až 11 bodový náskok. Ešte pre doplnenie, výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 10:00. Mladšia kategória začne tradične o čosi neskôr, a to o 12:30.

No a najbližší víkend obohatia aj žiacke kategórie U15 a U14. Spomínané družstvá sa predstavia v sobotu 12. novembra v pozícii domácich tímov na ihrisku na Rapide proti klubu FC ViOn Zlaté Moravce. Výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 18:00, mladšia kategória začne o čosi skôr a to o 16:00.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *