Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Predĺžený sviatočný víkend je za nami a my sa opäť môžeme tešiť na ďalšie ligové stretnutia našich družstiev. Poďme sa teda pozrieť na program najbližších žlto-čiernych dní.

Tradične začneme našim áčkom, ale netradične najskôr dostane priestor dočasný hlavný tréner Patrik Fedor, ktorý nám ešte v krátkosti zhodnotí uplynulý ligový duel, v ktorom naši chlapci prehrali 0:1 na domácej pôde proti Častkovciam.

V zápase s Častkovcami sa opäť ukázala naša zúfalosť v zakončení. Podobne ako v zápase s Kalnou sme si vypracovali niekoľko 100 percentných príležitostí, ktoré sme však nedokázali premeniť. Naopak, súperovi bol po jednom odkope v 32´ minúte a nedorozumení brankára Danihela so stredným obrancom Dolánom darovaný pokutový kop, ktorý napokon skúsený Sládek premenil. Okrem tohto momentu sme súpera do ničoho nepúšťali. V druhom polčase sa nám podarilo súpera zatlačiť, no opäť sme nedokázali náš tlak pretaviť do gólu. Nemôžeme pomýšľať na dobré výsledky, keď nezačneme premieňať čisté šance a zároveň budeme robiť jednoduché chyby v obrane. Všetko sa pokúsime zmeniť už v najbližšom zápase s Hamšíkovou akadémiou.

A práve proti spomínanému celku RSC Hamšík Academy sa v sobotu 5. novembra predstaví naše áčko. Pôjde o duel v rámci 14. kola III. ligy v skupine západ. Veríme, že naši chlapci dokážu zabodovať proti tabuľkovému susedovi, keďže Hamšíkova akadémia sa aktuálne nachádza na 13. mieste v tabuľke a má na svojom konte rovnako 12 bodov ako naše áčko, ktoré je teda na 14. pozícii v ligovom pelotóne. Jedným dychom treba dodať, že náš najbližší súper doteraz odohral o jeden zápas menej. Iba pre doplnenie, výkop spomínaného duelu je naplánovaný na 13:00. Chlapci držíme Vám palce.

Teraz sa pozrieme na víkendový program našich dorasteneckých kategórii. Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia v súťažných zápasoch rovnako v sobotu 5. novembra, v rámci 13. kola II.LSD, resp. II.LMD na ihrisku tímu ČFK Nitra. V staršej kategórií pôjde rovnako ako v prípade áčka o súboj tabuľkových susedov. Naša U19 je momentálne na 11. mieste s 15 bodmi o skóre za svojím najbližším súperom. V mladšej kategórii pôjde pre zmenu o zápas s aktuálne šiestym tímom poradia. Chlapci z U17, ktorí sú momentálne na 10. mieste v tabuľke, strácajú na vyššie menovaného súpera 11 bodov. Obom kategóriám držíme palce a veríme, že dokážu nielen potrápiť, ale aj zdolať svojich rovesníkov. Ešte pre doplnenie, výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 10:00. Mladšia kategória začne tradične o čosi neskôr, a to o 12:30.

No a najbližší víkend obohatia aj žiacke kategórie U13 a U12. Mladší žiaci sa najbližšie predstavia na domácej pôde na Drieňovej proti rovesníkom z tímu DAC Dunajská Streda.

Nateraz je to od nás všetko, AHOJ žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *