Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Polovica mesiaca október je za nami a pred nami ďalší futbalom nabitý víkend. Poďme sa teda pozrieť na to, čo čaká naše žlto-čierne družstvá v najbližších dňoch.

Začíname pohľadom na najbližší zápas nášho áčka. Družina dočasného hlavného trénera Patrika Fedora sa v ďalšom ligovom stretnutí predstaví v sobotu 22. októbra, v rámci 12. kola III. ligy v skupine západ, na ihrisku tímu KFC Kalná nad Hronom. Náš najbližší súper má na konte rovnako ako naši chlapci 12 bodov, čo znamená, že pôjde o súboj tabuľkových susedov. Iba pre doplnenie, výkop spomínaného duelu je naplánovaný na 14:30. Chlapci držíme Vám palce.

Teraz sa pozrieme na víkendový program našich dorasteneckých kategórii. Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia v súťažných zápasoch v nedeľu 23. októbra, v rámci 11. kola II.LSD, resp. II.LMD na pôde celku FKM Karlova Ves Bratislava. V staršej kategórií pôjde o súboj proti aktuálne tretiemu družstvu v priebežnom poradí, na ktorého naši chlapci z U19 strácajú 11 bodov. V mladšej kategórii pôjde pre zmenu o zápas s aktuálne druhým tímom poradia. Chlapci z U17, ktorí sú momentálne na 9. mieste v tabuľke, strácajú na vyššie menovaného súpera 10 bodov. Obom kategóriám držíme palce a veríme, že dokážu nielen potrápiť, ale aj zdolať svojich rovesníkov. Ešte pre doplnenie, výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 10:00. Mladšia kategória začne tradične o čosi neskôr, a to o 12:30.

Samozrejme, cez víkend sa nám predstaví v súťažnom zápase aj družina trénera Rudolfa Sekota. Kategória U16 sa v 10. kole III. ligy MD U17 pobije o cenné body na domácom ihrisku na Drieňovej s tímom FC Slovan Modra. Zápas, ktorý je naplánovaný na nedeľu 23. októbra odštartuje o 10:00. Pre našu U16 vyzve piate mužstvo tabuľky, pred ktorým má momentálne 7 bodový náskok. Chlapci aj Vám držíme palce.

No a víkendový program obohatia v nedeľu 23. októbra aj súboje našich starších žiakov. Kategórie U15 a U14 čakajú zápasy na ihrisku SDM Domino. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o 12:00.

Nateraz je to od nás všetko, držte palce žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *