Žlto-čierny VÍKEND

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší víkend prichádza rýchlejšie ako „polárny expres“ a my sa na neho tradične naladíme v našom „žlto-čiernom víkende“. Poďme sa pozrieť na to, aké zápasy čakajú na našich chlapcov.

Naše áčko a teda družina dočasného hlavného trénera Patrika Fedora sa v ďalšom ligovom stretnutí predstaví v sobotu 15. októbra, v rámci 11. kola III. ligy v skupine západ, na domácej pôde v Dunajskej Lužnej proti tímu ŠK Vrakuňa Bratislava. Náš najbližší súper je momentálne v ligovej tabuľke na poslednom 16. mieste. Suma sumárum v zápase, ktorého výkop je naplánovaný na 14:30 veríme, že naši chlapci dokážu zvíťaziť a pripísať si na konto dôležité tri body. Ako ale vidí najbližší duel náš dočasný hlavný tréner Patrik Fedor?

Čaká nás veľmi dôležitý zápas s našim momentálnym tabuľkovým susedom. Očakávam veľmi náročný súboj, keďže predpokladám, že sa na nás bude súper chcieť vytiahnuť a „uchmatnúť“ nám nejaké body. Poctivo sme sa však v týždni na tento zápas pripravovali a preto verím, že ho v prvom rade zvládneme v hlavách a v neposlednom rade výsledkovo na ihrisku.

Ako bude vyzerať víkend v podaní našich dorasteneckých kategórii? Zverenci trénera Daniela Bachledu, resp. Michala Pančíka sa najbližšie predstavia rovnako ako áčko v sobotu 15. októbra, v rámci 10. kola II.LSD, resp. II.LMD na domácej pôde v Stupave proti celku MŠK Fomat Martin. V staršej kategórií pôjde o súboj proti aktuálne siedmemu družstvu v priebežnom poradí na ktorého naši chlapci z U19 strácajú 7 bodov. V mladšej kategórii sú chlapci z U17 momentálne na 8. mieste v tabuľke. Ich najbližší súper je o čosi nižšie a to na 11. pozícii so stratou 5 bodov. Ešte pre doplnenie, výkop zápasu staršej kategórie je naplánovaný na 11:00. Mladšia kategória začne tradične o čosi neskôr a to o 13:30. Chlapci držíme Vám všetky žlto-čierne palce.

Poďme teraz v krátkosti na zverencov trénera Rudolfa Sekota. Kategória U16 sa v 9. kole III. ligy MD U17 pobije o cenné body na pôde MFK Záhorská Bystrica. Zápas ktorý je naplánovaný na nedeľu 16. októbra odštartuje o 12:00. Pre našu U16 pôjde o súboj tabuľkových susedov, keďže hráči Záhorskej Bystrice sú s 21 bodmi iba o skóre za našou U16 a to na 4. mieste. Určite to bude viac ako zaujímavý duel, tak neváhajte prísť a podporiť chlapcov trénera Sekota.

No a víkendový program obohatia v sobotu 15. októbra aj súboje našich starších žiakov. Kategórie U15 a U14 čakajú domáce zápasy na ihrisku štadióna ŠKP Bratislava proti tímu MŠK Púchov. Staršia kategória začne o 10:00, mladšia o 12:00.

Nateraz je to od nás všetko, žlto-čierna rodina ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *