Výber žlto-čiernych talentov

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Náš milovaný klub organizuje „výber talentov“, ktorý sa uskutoční 9.6.2022 o 16:30 na ihrisku na Drieňovej. Výber je určený primárne pre deti narodené v roku 2014 a mladšie. Prísť ale môžu aj staršie deti. Dôležité je dostaviť sa o čosi skôr pred plánovaným začiatkom, aby sme mohli všetkých záujemcov zaregistrovať. Deti budú rozdelené do skupín a budú prechádzať jednotlivými stanovišťami. Po ukončení výberu sa uchádzači dozvedia výsledok písomne. Teraz nám v krátkosti prezradí športový riaditeľ mládeže Štefan Šogor, čo čaká všetkých záujemcov, ktorí prídu do nášho prostredia na Drieňovej.

Tento rok po dlhom čase vieme v klube nahradiť slovo nábor slovom výber. Okrem najmladších kategórií U5 a U6, budeme tento rok pre ostatné kategórie robiť výber. V každej kategórií máme dostatok detí, a preto sa zameriame na to, aby sme do klubu priniesli viac talentu.


Činnosti, ktoré budú záujemcovia na výbere vykonávať budú tomu prispôsobené. Budeme sa snažiť odhaliť pohybové dispozície uchádzačov, úroveň disciplíny, pozornosti a rýchlosť učenia sa, schopnosť reagovať na neočakávané podnety a podobne. Všetko samozrejme vo futbalovom prostredí.

Tešíme sa na vás.

Štefan Šogor, športový riaditeľ mládeže

Tak teda neváhajte a príďte nám ukázať čo vo vás je!

Rodina FK Inter Bratislava Vám všetkým ďakuje a zároveň drží palce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *