Víkendový SUMÁR

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Víkend je za nami a spolu s ním aj ďalšie zápasy našich družstiev. Poďme sa detailnejšie pozrieť na to, ako sa darilo celej žlto-čiernej rodine v náročných stretnutiach.

Začíname tradične, no tentoraz iba v krátkosti našim áčkom, pretože družina trénera Andreja Štellára si cez víkend dopriala zaslúžené voľno a najbližšie sa v súťažnom zápase predstaví v sobotu 27. mája v rámci 28. kola III. ligy na pôde celku OK Častkovce. V prvom vzájomnom súboji sme tomuto súperovi podľahli najtesnejším rozdielom 0:1. Výkop duelu je naplánovaný na 17:00. Páni, oddýchnite si a cez víkend Vám držíme palce!

Ideme na naše dorastenecké družstvá. Tie sa cez víkend predstavili v zápasoch 27. kola II.LSD resp. II.LMD v sobotu 20. mája. Naše dorasty čakali stretnutia proti celku FK Lokomotíva Trnava. Pre U19 to bol súboj proti desiatemu tímu priebežného poradia. Družina trénera Daniela Bachledu, ktorá bola pred samotným duelom na 2. mieste v tabuľke s päť bodovou stratou na vedúci Šamorín, remizovala s rovesníkmi z Trnavy výsledkom 2:2. Na streleckú listinu v žlto-čiernom drese sa zapísali Jakub Strapek a Samuel Popelák. Pre našich chlapcov to bola druhá remíza v sezóne, po ktorej sa momentálne nachádzajú na 3. mieste v tabuľke so 47 bodmi.

Čo sa týka mladšej kategórie, tá napokon prehrala so svojím súperom výsledkom 1:2. Našim jediným strelcom v zápase sa stal Martin Jakubík. Družina trénera Michala Pančíka je aktuálne na 7. mieste v ligovej tabuľke s 39 bodmi na konte.

Nasleduje kategória U16. Zverenci trénera Rudolfa Sekota sa naposledy pustili do súťažného duelu v sobotu 20. mája. V rámci 21. kola III.LMD – U17 „skupina B“ sa naši chlapci predstavili na ihrisku FC Slovan Modra. No a po dominantnom výkone si družina spomínaného trénera zaslúžene pripísala na svoje konto výhru 3:0. Gólovo sa dva krát presadil Serhii Tsolihan a jeden zásah pridal Matej Tužinský. Pre U16, ktorá je stále s 51 bodmi na vedúcej priečke v tabuľke, to bola už 19 výhra v sezóne. Chlapci len tak ďalej.

No a ako vyzeral zápasový program žiackych kategórií? Kategórie U15 a U14 sa pôvodne mali predstaviť v súťažných stretnutiach v nedeľu 21. mája. No súboje 7. kola I. LSŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na pôde FC Spartak Trnava sa napokon na žiadosť súpera neodohrali a presunuli na náhradný termín a to na stredu 7. júna.

Tak či onak, uplynulý víkend sa v sobotu 20. mája pustili do súťažných zápasov žiacke kategórie U13 a U12, ktoré čakali stretnutia 5. kola I. LMŽ v rámci nadstavbovej časti v skupine o titul na domácej pôde proti tímu FC ViOn Zlaté Moravce. Staršia kategória prehrala 2:4, mladšia prezmenu zviťazila 21:0.

Nateraz je to od nás všetko, ĎAKUJEME žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *