Víkendový SUMÁR

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Víkend je za nami a my si ho tradične v krátkosti zrekapitulujeme v našom sumári. Tak teda poďme na to.

V sobotu 13. augusta sa zverenci trénera Ladislava Hudeca predstavili v druhom zápase v tejto sezóne III. ligy v skupine západ. Na domácej pôde na štadióne v Dunajskej Lužnej privítali celok FC Slovan Galanta. Bohužial ani v druhom súťažnom zápase si naši chlapci nepripísali do tabuľky prvé body, keďže proti spomínanému celku ťahali za kratší koniec pomerom 1:3. Ako jediný sa zapísal na streleckú listinu v 52´ Dávid Hedera. Nasleduje krátke hodnotenie nášho kormidelníka.

Ladislav Hudec, tréner áčka

Začiatok zápasu bol z obidvoch strán „vyčkávací, no dobre sme kontrolovali priestor. Ale opäť sme po našej chybe dostali súpera do psychickej výhody a následne aj do vedenia. Skúšali sme smerom dopredu niečo spraviť, ale chýbala nám kvalita. Aj v tomto zápase sme súperovi po štandardnej situácií darovali gól. V závere polčasu sme mali veľkú šancu na zníženie, ale súperov brankár nášmu Čembovi nedovolil znížiť stav stretnutia. Spomínaný gólman Galanty následne dobre zakročil aj po krásnej strele Angeloviča. V druhom dejstve sme začali dobre a zásluhou krásnej strely Hederu sme predsa len znížili. No vzápätí, po ďalšom rohu súpera sme nepokryli skúseného Hucka a znova sme prehrávali o dva góly. Do konca duelu mal ešte veľkú šancu po krásnom sóle Angelovič, no nezapísal sa na streleckú listinu. Utekajú nám body, ale už sa z toho musíme poučiť.

Cez víkend sa v prvých súťažných zápasoch v tejto sezóne mali predstaviť aj dorastenecké tímy U19 a U17. Tie si to mali rozdať v 1. kole II.LSD resp. II. LMD na domácej pôde s celkom FC Nitra. Na poslednú chvíľu sa ale na žiadosť spomínaného klubu preložili tieto súťažné stretnutia na stredu 24. augusta. Suma sumárum zverenci trénera Daniela Bachledu resp. Michala Pančíka tak odštartuju sezónu túto nedeľu na pôde tímu RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica, o.z.

AHOJ žlto-čierna rodina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *