Víkendové REVIEW

Cez víkend sa predstavili v súťažných zápasoch štyri naše družstvá.

Áčko v druhom ligovom dueli v rámci TIPOS III. ligy Bratislava tentoraz privítalo na domácej pôde v Stupave FC – Žolík Malacky. Po bezgólovom prvom polčase v ktorom nepremenil pokutový kop Lukáš Čemba sa v druhom dejstve zaskvel dvoma presnými zásahmi Lukáš Pollák, vďaka čomu si zverenci trénera Michala Pančíka pripísali na svoje konto prvú výhru v sezóne.

Michal Pančík, tréner:

V zápase proti Malackám sme ukázali našu kvalitu a zaslúžene sme zvíťazili. Okrem dvoch strelených gólov sme nepremenili pokutový kop a v druhom polčase  sme v jasnej pozícii  nastrelili brvno. Naopak Malacky sme prakticky do šance nepustili. Samozrejme,  že v tomto stretnutí nebolo ani zďaleka všetko podľa mojich predstáv ale minimálne úsek zápasu od začiatku druhého počas do zhruba 70. minúty zniesol aj prísnejšie kritériá.  Verím však,  že kvalita z našej strany s pribúdajúcimi zápasmi bude stúpať a samozrejme budeme aj výsledkovo úspešní.

3. kole v II.LSD sa cez víkend predstavili hráči trénera Lukáša StrelkuNaša 19tka remizovala v domácom prostredí s  Čermáňsky FC Nitra 1:1. O jediný presný zásah v žlto-čiernom drese sa postaral v 86. minúte Max Harceg.

Lukáš Strelka, tréner U19:

Zápas s konečným skóre 1:1 je pre nás určite sklamaním. Stále nás limitujú základné parametre, ktoré musia byť určite na vyššej úrovni, ak chceme byť z dlhodobého hľadiska úspešné družstvo. Ide najmä o správne mentálne nastavenie na zápas, plnenie taktických úloh a efektivitu vo finálnej faze.

O čosi spokojnejší mohol byť po zápase 3. kola II.LMD tréner našej 17tky Daniel Bachleda. Jeho zverenci si poľahky poradili s hráčmi Čermáňsky FC Nitra 6:0 a zaznamenali tak druhé víťazstvo v sezóne. Na streleckú listinu sa postupne zapísali Tomáš Petrovaj, Jakub Strapek, René Feder a Karol Kovár. Posledný menovaný napol súperovú sieť rovno tri krát!

Aby toho nebolo málo tak z chuti si cez víkend v 1.kole V. liga Seniori S5A zastrielali aj hráči nášho Béčka, ktorí rozdrvili výsledkom 12:0 na domácej pôde na Drieňovej ŠK Krasňany BratislavaTri góly si pripísal na svoje konto Robert Trnka, dva Cristea Vasile a Denis Giesser a po jednom góle Andrej Labuda, Viliam Duffek, Dávid Hedera, Jakub Kolník a Dominik Rohárik.

 Všetkým naším chlapcom ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *