Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší víkend ja za nami a nám nezostáva nič iné ako sa pustiť do rekapitulácie súťažných stretnutí v ktorých sa predstavili naše družstvá. Tak teda poďme na to.

Naše áčko pod vedením trénera Michala Pančíka privítalo v sobotu 9. Októbra v zápase 10. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na domácom ihrisku v Stupave ŠK Vrakuňa Bratislava.

Bohužial v tomto zápase, v ktorom sme ťahali za kratší koniec výsledkom 1:3, sa v žlto-čiernom drese gólovo presadil iba Lukáš Čemba a to v 90´. Pre našich chlapcov to bola iba druhá prehra v aktuálnej sezóne. Veríme, že už čoskoro sa opäť vrátime na víťaznú vlnu.

O deň neskôr čiže v nedeľu 10. Októbra sa tak isto na domácej pôde len na ihrisku na Drieňovej pustili do ďalšieho ligového súboja, tentoraz v 9. kole V. Liga Seniori S5A aj hráči nášho béčka. Tých čakal duels NŠK 1922 Bratislava B. Svojho súpera napokon rozdrvili vysoko 7:0. Na streleckú listinu sa zapísali, Viliam Duffek, Lukáš Pollák, dva krát skóroval Dávid Hedera a hetrik zaznamenal Jakub Kolník. Chlapci gratulujeme.

Rovnako v nedeľu sa v súťažných zápasoch predstavili aj naše dorastenecké kategórie U19 a U17, ktoré si to rozdali v rámci 11. kola II.LSD resp. II.LMD na súperovej pôde s FC ViOn Zlaté Moravce. Zverenci trénera Lukáša Strelku remizovali 1:1, keď jediný gól žlto-čiernej armády strelil v 84´ Vasyl Mateleha. Jedným dychom ale treba dodať, že naši chlapci hrali od 75´ v početnej nevýhode, keď sa porúčal predčasne pod sprchy po dvoch žltých a následne červenej karte Šimon Rexa.

Poďme teraz aj na kategóriu U17, ktorá po bojovnom výkone napokon prehrala 1:2. Jediný gól zápasu z pohľadu nášho družstva strelil už v 15´ Karol Kovár. Pre zverencov trénera Daniela Bachledu to bola iba druhá prehra v aktuálnom ročníku.

V sobotu sa zase pustili do ligového zápolenia aj zverenci trénera Rudolfa Sekota. V zápase 8. kola III. Ligy MD ich čakal na domácej pôde na Drieňovej tím FK Lamač Bratislava. Rovnako ako naše béčko si chlapci spomínaného trénera z chuti zastrielali a rozdrvili svojho súpera vysoko 7:0. Gólovo sa presadili Nolan Willems, Samuel Bodics, Tomáš Bottán, Martin Jakubík a hetrik strelil Mário Gbelský. Klobúk dole chlapci.

No a cez víkend nechýbali ani zápasy naších žiackých družstiev, ktoré sa predstavili v 7. kole v I.LSŽ resp. I.LMŽ. Poďme sa podrobnejšie pozrieťna konečné výsledky našich žiakov.

Sobota – I.LSŽ – U15 – FK Inter Bratislava 1:4 FC Baník Prievidza

Sobota – I.LSŽ – U14 – FK Inter Bratislava 0:3 FC Baník Prievidza

Nedeľa – I.LMŽ – U13 – FC Baník Prievidza 2:1 FK Inter Bratislava

Nedeľa – I.LMŽ – U12 – FC Baník Prievidza 5:16 FK Inter Bratislava

Žlto-čiernej armáde a všetkým jej členom ĎAKUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *