Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší žlto-čierny víkend je za nami a to znamená, že nastal čas aby sme si zrekapitulovali ako sa darilo naším družstvám v súťažných zápasoch. Tak teda, poďme na to…

Začníname naším áčkom. Zverenci trénera Michala Pančíka sa predstavili v nedeľu 3. Októbra v zápase 9. kola TIPOS III. Ligy Bratislava na ihrisku FK Slovan Most pri Bratislave. V náročnom súboji sa napokon naši chlapci radovali z tesného ale zaslúženého víťazstva 1:0. O osude stretnutia rozhodol presným zásahom v 21´ Ondrej Zeleník.

V rovnaký čas v nedeľu a tak isto na ihrisku súpera sa do ďalšieho ligového súboja, tentoraz v 8. kole V. Liga Seniori S5A pustili aj hráči nášho béčka. Tí sa v dueli s ŠK Kaplná podobne ako hráči áčka radovali z víťazstva 1:0. Jediný gól zápasu strelil v 24´ Robert Trnka.

O deň skôr, čiže v sobotu 2. Októbra sa v súťažných zápasoch predstavili naše dorastenecké kategórie U19 a U17 si to rozdali v domácom prostredí v Stupave v rámci 10. kola II.LSD resp. II.LMD s FK Krakovany. Starší dorastenci pod vedením trénera Lukáša Strelku zdolali svojho súpera 1:0. O troch bodoch pre našu U19 rozhodol v 39´ Michal Kovács.

Z víťazstva a to poriadne vysokého sa tešili hráči trénera Daniela Bachledu. Naša U17 zdolala svojho súpera presvedčivo 7:0 a momentálne kraľuje po 10. kolách v súťaži II.LMD na priebežne prvom mieste. Na streleckú listinu sa zapísali Tomáš Petrovaj, René Feder, Samuel Tondra, Michal Bazelides, Jakub Strapek a dva krát Martin Mikita.

V nedeľu sa zase pustili do ligového zápolenia aj zverenci trénera Rudolfa Sekota. V zápase 7. kola III. Ligy MD zdolali jednoznačne 5:0 FC Rohožník. Góly strelili Martin Jakubík, Tomáš Bottán, Peter Pavuk a dva krát prekonal súperovho brankára Mário Gbelský.

No a cez víkend nechýbali ani zápasy naších žiackých družstiev, ktoré sa nám predstavili v 6. kole v I.LSŽ resp. I.LMŽ. Poďme sa podrobnejšie pozrieť na konečné výsledky.

I.LSŽ – U15 – FK Slovan Levice 2:1 FK Inter Bratislava

I.LSŽ – U14 – FK Slovan Levice 0:8 FK Inter Bratislava

I.LMŽ – U13 – FK Inter Bratislava 4:0 FK Slovan Levice

I.LMŽ – U12 – FK Inter Bratislava 18:0 FK Slovan Levice

Žlto-čiernej armáde ĎAKUJEME a naším chlapcom GRATULUJEME.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *