Víkendové REVIEW

Žlto-čierna rodina AHOJ.

Ďalší súťažný víkend sa skončil a nám neozstáva nič iné, ako sa pustiť ladným futbalovým krokom do rekapitulácie učínkovania naších družstiev.

V nedeľu 19. Septembra sa v zápase 7. kola TIPOS III. Ligy Bratislava predstavilo naše áčko na ihrisku FK Slovan Ivanka pri Dunaji. Aj napriek bojovnému výkonu sa zverencom trénera Michala Pančíka nepodarilo na súperovej pôde zabodovať. O všetkom rozhodol jediný presný zásah stretnutia, ktorý domáci tím a aktuálny líder priebežného poradia zaznamenal v 26. minúte. Okrem iného sme od 61. minúty hrali v početnom oslabení. Naši chlapci tak okúsili po prvý krát v tejto sezóne pocit prehry.

V rovnaký deň sa do ďalšieho ligového súboja tento raz v rámci 6. kola V. Liga Seniori S5A pustili ja hráči nášho béčka. Tí sa prezmenu predstavili na ihrisku MKF Slovan Záhorská Bystrica. Po skvelom výkone a jednoznačnom priebehu stretnutia rozdrvili naši chlapci svojho súpera 7:0. Na streleckú listinu sa zapísali Viliam Duffek, Michal Polčic, Robert Trnka, Matej Nemec, Šimon Rexa a dva presné zásahy zaznamenal Andrej Majtán.

O deň skôr, čiže v sobotu 18. Septembra, sa v súťažných zápasoch predstavili naše dorastenecké družstvá. Zverenci trénera Lukáša Strelku zdolali v súboji 8. kola II.LSD

na domácej pôde v Stupave MŠK Púchov 3:2. Gólovo sa v divokom stretnutí presadili Andrej Čumakov, Max Harceg a Šimon Rexa. Suma sumárum, naša U19 si pripísala na svoje konto štvrté víťazstvo v tejto sezóne.

Lukáš Strelka, tréner U19

V kvalitnom zápase sa vyskytlo hneď niekoľko pozitív nášho herného výkonu a tiež situácie, v ktorých máme priestor na zlepšenie. Myslím si, že sme dobre reagovali v prechodových úsekoch hry, či už po zisku alebo strate lopty. Útočili sme kolmo dopredu a dostatočne rýchlo na to, aby sme boli pre súpera nebezpeční a vytvorili sme si tak niekoľko príležitostí. V obrannej faze zase pozitívne hodnotím aktívnu priestorovú obranu. Čo sa týka našej koncovky, zápas sme mohli rozhodnúť už v prvom polčase. To sa nám ale nepodarilo a tak sme divákom dopriali aj troche napätia v závere zápasu.

Proti rovnakému súperovi sa v rovnaký deň postavili v zápase 8. kola II. LMD aj hráči trénera Daniela Bachledu, čiže naša U17. No a podobne ako chlapci z U19, aj mladší dorastenci dokázali zdolať svojho súpera. V tomto stretnutí padol iba jeden jediný gól a ten strelil už po necelých štyroch minútach Karol Kovár. Aj vďaka jeho zásahu sa mužstvo trénera Bachledu radoval už zo šiestej výhry v aktuálnom ročníku.

Z víťazstva sa počas futbalom nabitej soboty tešil aj tím trénera Rudolfa Sekota. V súboji 5. kola III. Liga MD na ihrisku MFK Záhorská Bystrica zvíťazili naši chlapci 7:1. Góly nastrielali Erik Harach, Mário Gbelský, Dávid Horváth a dvoma gólmi sa prezentovala dvojica Peter Filkor Martin Jakubík.

Chlapci ĎAKUEME !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *